6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Emma Roberts o chłopaku Chanel z 2. sezonu "Scream Queens". Sharon Lawrence w 7. sezonie "Shameless". Kathy Bates w nowej komedii Netfliksa o trawce. A oprócz tego "Rosewood", "Roadies" i nowy serial na podstawie książki Stephena Kinga.

1. Emma Roberts o tym, z kim Chanel będzie w 2. sezonie "Scream Queens". Emma Roberts zdradziła w rozmowie z Andym Cohenem, że nową miłością Chanel będzie ktoś z dwójki: John Stamos, Taylor Lautner.

2. Sharon Lawrence w 7. sezonie "Shameless". Sharon Lawrence zagra właścicielkę jadłodajni, gdzie pracuje Fiona, i zarazem kobietę, która stanie się dla niej prawdziwym wzorem do naśladowania.

3. Kathy Bates w nowej komedii Netfliksa o trawce. Kathy Bates będzie aktywistką walczącą o legalizację marihuany w komedii "Disjointed", którą zamówił Netflix. Główna bohaterka przez lata miała o co walczyć, a teraz wreszcie może spokojnie uprawiać trawkę na farmie w okolicach Los Angeles. Twórcą serialu jest Chuck Lorre ("The Big Bang Theory").

4. Alyssa Sutherland w "The Mist". Znana z "Wikingów" Alyssa Sutherland dołączyła do obsady serialowej adaptacji "Mgły" Stephena Kinga, którą tworzy telewizja Spike. Wcieli się w Eve Cunningham, matkę, która stara się chronić dziecko przed tym, co nieznane. Z kolei główną rolę w serialu zagra Frances Conroy.

5. Eddie Cibrian w obsadzie "Rosewood". Eddie Cibrian zastąpi Briana Austina Greena, który opuścił serial w trakcie kręcenia pierwszego z nowych odcinków.

6. Eddie Vedder pojawi się w finale "Roadies". Eddie Vedder, a także Jim James, Nicole Atkins, Jackson Browne i Robyn Hitchcock zagrają w finale 1. sezonu muzycznego serialu Camerona Crowe'a.

REKLAMA