"Pamiętniki wampirów": Co nowego u Caroline? [spoilery]

"Pamiętniki wampirów" wracają dopiero w styczniu, ale już coraz więcej wiadomo na temat nowych odcinków. Dziś mamy spoilery dotyczące Caroline.

Elena miała 18. urodziny na początku 3. sezonu, Caroline (Candice Accola) będzie obchodzić 18-tkę w drugiej połowie tej serii. Julie Plec, producentka wykonawcza "Pamiętników wampirów", w rozmowie z EW zdradziła, że będzie tylko jeden problem. Caroline "technicznie" już się nie starzeje, co wcale jej się nie podoba. Plec powiedziała:

Ona mówi, że nie mogła się doczekać, żeby skończyć 18-tkę. 17 lat to wiek przejściowy. Utknęła w tym wieku na resztę wieczności.

Caroline dopiero zaczyna się zastanawiać, jak będzie wyglądać jej życie jako wampira. Zaczyna też opłakiwać koniec związku z Tylerem. Czuje, że nigdzie już nie należy. Co więc robią jej przyjaciele? Niekonwencjonalną, nietradycyjną imprezę z okazji 18. urodzin. Brzmi fajnie? Pamiętajcie, że to "Pamiętniki wampirów". Julie Plec raz jeszcze:

Jak to często bywa w naszym serialu, wszystko idzie bardzo, ale to bardzo na opak.

I to niestety wszystko, co wiemy o dalszych losach Caroline. Oprócz spoilerów na jej temat mamy tytuły kolejnych odcinków serialu: "The New Deal" (10), "Our Town" (11), "The Ties That Bind" (12), "Bringing Out The Dead" (13). Najbliższy zostanie wyemitowany 5 stycznia.

REKLAMA