6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)

"Gra o tron" będzie kręcona w Islandii. George R.R. Martin mówi, że Akademia Telewizyjna obrabowała "Outlandera". "BrainDead" przeniesione na niedziele. A oprócz tego "MacGyver", "Kości" i nie tylko.

1. George R.R. Martin mówi, że Akademia Telewizyjna obrabowała "Outlandera". Pisarz cieszy się na swoim blogu z 23 nominacji do Emmy dla "Gry o tron" (choć nominacja dla Sophie Turner jego zdaniem też się należy) i przy okazji komentuje inne nominacje. Jak pisze, "Outlander" został obrabowany, bo trójka głównych aktorów powinna dostać nominacje, w szczególności zaś Tobias Menzies za podwójną rolę Franka i Black Jacka. Nominacja należała się też jego zdaniem Evie Green za "Penny Dreadful".

2. "Gra o tron" będzie kręcona w Islandii. Ponieważ zima już dotarła do świata "Gry o tron", zdjęcia do nowego sezonu zostały opóźnione w tym roku. Część zdjęć powstanie w Islandii, a rozpoczną się one dopiero w styczniu.

3. Sandrine Holt w obsadzie "MacGyvera". Sandrine Holt dostała stałą rolę w nowym "MacGyverze". Zagra agentkę, która wcześniej pracowała w terenie, a teraz jest szefową DXS (Department of External Services).

4. "BrainDead" przeniesione na niedziele. Od 24 lipca "BrainDead" zostanie przeniesione na niedziele, bo w poniedziałki CBS będzie relacjonował konwencje wyborcze. Ale gdybyście się zastanawiali, oglądalność "BrainDead" i tak jest fatalna - ostatnio spadła do 3,6 mln/0,5 - więc serial raczej nie powróci za rok.

5. Plakat promujący "24: Legacy". Nowy dzień, nowy bohater. Serial FOX-a będzie za chwilę promował się na Comic-Conie, a tymczasem zobaczcie plakat.

final-24-legacy-poster

6. Plakat "Kości" na Comic-Con. Przed nami już finałowy sezon.

bones-sdcc-2016-full