8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Star Trek" (Fot. CBS)

"Star Trek" (Fot. CBS)

Nowy "Star Trek" będzie w Polsce dzień po USA. "Shooter" znów przełożony. Netflix prezentuje plakat "Luke'a Cage'a". A oprócz tego "Quantico", "American Gods" i nie tylko.

1. Nowy "Star Trek" będzie w Polsce dzień po USA. Netflix podpisał umowę, zgodnie z którą nowy serial ze świata Star Treka - w USA emitowany na platformie streamingowej CBS - będzie dostępny w 188 krajach. Nowe odcinki pojawiać się będą w ciągu 24 godzin po emisji w Stanach. Premiera serialu zapowiedziana jest na styczeń 2017. A na razie na Netfliksie możecie oglądać wszystkie stare Star Treki.

2. "Shooter" znów przełożony. USA Network raz jeszcze przełożyło premierę "Shootera". Nowy serial z Ryanem Phillippe'em zadebiutuje jesienią.

3. Teaser "Carpool Karaoke" z amerykańską pierwszą damą. Michelle Obama będzie śpiewać w "The Late Late Show" w środę.

4. Rekordowa premiera "Power". Premiera 3. sezonu "Power" miała oglądalność 2,26 mln, co jest rekordem dla telewizji Starz. "Power" pobiło "Outlandera".

5. Aarón Díaz z rolą w "Quantico". Znany z występów w telenowelach Aarón Díaz zagra szukającego dreszczyku fotoreportera w 2. sezonie "Quantico".

6. Taye Diggs w 3. sezonie "Imperium". Taye Diggs pojawi się w roli Angela Dubois, nowojorskiego radnego z bogatej rodziny, który porównywany jest do Baracka Obamy.

7. Bogini miłości z serialu "American Gods". Pojawiło się pierwsze zdjęcie Yetide Badaki jako Bilquis, starożytnej bogini miłości, która pragnie być dalej wielbiona.

american-gods-bilquis

8. Plakat "Luke'a Cage'a" na Comic-Con. Serial będzie mieć premierę 30 września.

Marvels-Luke-Cage-Comic-Con-poster

REKLAMA