A jednak! Będzie 2. sezon "Making a Murderer"

Fot. Netflix

Fot. Netflix

Netflix zamówił 2. sezon dokumentu, który wywołał burzę i dostał kilka dni temu liczne nominacje do Emmy. Co zobaczymy w kolejnej odsłonie?

Netflix ogłosił, że Laura Ricciardi i Moira Demos stworzą nowe odcinki serialu "Making a Murderer", który został obsypany nominacjami do Emmy (w tym dla najlepszego dokumentu). 2. sezon będzie kontynuacją historii, którą znamy z pierwszej odsłony.

W serialu ponownie pojawią się Steven Avery, Brendan Dassey i ich prawnicy. Poznamy nową adwokat Avery'ego, Kathleen Zellner, a także ekipę prawników Dasseya (w tym Laurę Nirider i Steve'a Drizina). Netflix obiecuje również bliski dostęp to rodzin i postaci związanych ze sprawą.

Data premiery na razie nie jest znana. Co prawda 1. sezon "Making a Murderer" powstawał latami, ale można przypuszczać, że tym razem jednak produkcja będzie posuwała się szybciej do przodu. W końcu publika czeka na ciąg dalszy, a scenariusz cały czas pisze samo życie.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z "Making a Murderer", polecamy naszą recenzję.

  • anonim

    Bardzo dobry serial. Ma jednak jeden poważny problem... Twórcy dokumentu nie biorą pod uwagę, że może główny bohater faktycznie jest mordercą i zrobił to za co został skazany. W pierwszym sezonie niemal w każdym odcinku poznajemy nowych bohaterów którzy wrobili Averego. Gdyby ich wszystkich zebrać do kupy to naprawdę musiałby to być potężny spisek, który doprowadził do jego skazania. Serial mógłby być jednak bardziej obiektywny i oddać głos nie tylko prawnikom Averego ale i prokuraturze.

  • Grzegorz

    Bardzo dobrze się go oglądało, ale jest jednostronny z lekka. Pogrzebałem w necie z wierzchu po seansie i ludzie piszą że pominęli wątki, które sprawy już nie stawiają tak łatwo.