7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)

Nie żyje Garry Marshall, twórca "Happy Days". T.R. Knight wraca do Shondalandu. Jeszcze jedno zdjęcie z 4. sezonu "Sherlocka". A oprócz tego "Atomówki", "Power" i nie tylko.

1. Nie żyje Garry Marshall. W wieku 81 lat zmarł Garry Marshall, twórca "Happy Days" i oryginalnego "The Odd Couple", a także reżyser takich filmów jak "Pretty Woman", "Uciekająca panna młoda" czy "Pamiętnik księżniczki".

2. Starz zamawia dwa kolejne sezony "Power". Powstanie 4. i 5. sezon "Power". Serial pobił ostatnio rekord oglądalności w telewizji Starz.

3. T.R. Knight wraca do Shondalandu. T.R. Knight pojawi się w "The Catch" w tajemniczej roli powracającej, która została napisana specjalnie dla niego.

4. Netflix zapowiada polski interfejs. Netflix będzie coraz bardziej spolszczony - oprócz płatności w złotówkach pojawi się polski interfejs, zapowiadane są też koprodukcje z polskimi twórcami.

5. Cartoon Network zamawia 2. sezon "Atomówek" Nowe "Atomówki" oglądało 81 mln widzów z całego świata, nic więc dziwnego, że powstanie 2. sezon.

6. Jeszcze jedno zdjęcie z 4. sezonu "Sherlocka". "Entertainment Weekly" zagląda za kulisy "Sherlocka". Na zdjęciu Benedict Cumberbatch i reżyserka Rachel Talalay.

sherlock-578

7. Plakat komedii "Powerless" na Comic-Con. Jego autorem jest Neal Adams.

gammasquadpowerless3

REKLAMA