10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Daredevil" (Fot. Netflix)

"Daredevil" (Fot. Netflix)

Netflix zamówił 3. sezon "Daredevila". "Teen Wolf" zakończy się po 6. sezonie. Premiera "Six" przesunięta na jesień. A oprócz tego "American Gods", "Dziewczyny", "Mr. Robot", "MacGyver" i nie tylko.

1. Netflix zamówił 3. sezon "Daredevila". To już pewne i oficjalne: powstanie kolejny sezon "Daredevila".

2. Koniec "Teen Wolfa" po 6. sezonie. Na Comic-Conie ogłoszono, że 6. sezon "Teen Wolfa" będzie już ostatni.

3. Peter Scolari z "Dziewczyn" z nominacją do Emmy. Po tym jak wyrzucono Petera MacNicola, który nakręcił o 10 sekund "Veepa" za dużo, za rolę gościnną w serialu komediowym nominowany został Peter Scolari, tata Hanny z "Dziewczyn".

4. Rami Malek chciałby grać Angelę. Podczas panelu "Mr. Robot" na Comic-Conie pojawiło się pytanie, kogo chcieliby grać aktorzy, gdyby mogli wybrać inną rolę. Rami Malek oznajmił, że on chętnie by wcielił się w Angelę. Zdaniem dziennikarzy serwisu Vulture to znak, że wątek Angeli w 2. sezonie stanie się jeszcze ciekawszy.

5. Premiera "Six" przesunięta na jesień. Telewizja History przełożyła premierę serialu o Navy SEALs.

6. Paget Brewster wróci do "Criminal Minds". W 12. sezonie "Criminal Minds" zobaczymy ponownie Paget Brewster. Aktorka pojawi się przynajmniej w kilku odcinkach.

7. Ekipa "MacGyvera" chce Richarda Deana Andersona. Na Comic-Conie pojawili się aktorzy i twórcy nowego "MacGyvera". Showrunner serialu Peter Lenkov zdradził, że Richard Dean Anderson został już poproszony o gościnny występ i wszyscy bardzo liczą, iż się zgodzi.

8. Nicole Richie w nowej komedii NBC. Nicole Richie dołączyła do obsady "Great News" - nowej komedii scenarzystki "30 Rock", Tracey Wigfield. Richie zastąpi Kimrie Lewis-Davis.

9. Młodsze wersje głównych bohaterów "Imperium". Ajiona Alexus i Jeremy Carver zagrają nastoletnie wersje Cookie i Luciousa.

10. Plakat "American Gods" na Comic-Con. "Jesteś tym, co czcisz".

REKLAMA