8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Piraci" (Fot. Starz)

"Piraci" (Fot. Starz)

Koniec "Piratów" po 4. sezonie. Hrabia Monte Christo i powrót Kopciuszka w "Once Upon a Time". Peter MacNicol stracił nominację do Emmy. A oprócz tego "Blindspot", "Supergirl", "Pamiętniki wampirów" i nie tylko.

1. Koniec "Piratów" po 4. sezonie. Telewizja Starz ogłosiła, że składający się z 10 odcinków 4. sezon "Black Sails", który zobaczymy w 2017 roku, będzie już finałowy.

2. Hrabia Monte Christo i powrót Kopciuszka w "Once Upon a Time". Craig Horner ("Legend of the Seeker") pojawi się gościnnie w "Once Upon a Time" jako Hrabia Monte Christo. Zobaczymy go przynajmniej w jednym odcinku 6. sezonu. W nowym sezonie powróci także Jessy Schram jako Kopciuszek.

3. Peter MacNicol stracił nominację do Emmy. Peter MacNicol, którego nominowano do Emmy za gościnny występ w "Veepie", właśnie tę nominację stracił. Powód? Aktor pojawił się w pięciu odcinkach, a żeby występ mógł się liczyć jako gościnny, musiałby być tylko w czterech (mniej niż połowie sezonu). Tyle że w jednym z odcinków MacNicol jest na ekranie przez zaledwie 10 sekund (w dokumencie Catherine), co czyni tę dyskwalifikację dość absurdalną.

4. Daveed Diggs z rolą w "Black-ish". Daveed Diggs z musicalu "Hamilton" pojawi się w kilku odcinkach 3. sezonu "Black-ish". Zagra brata Rainbow Johnson, który nie przepada za jej mężem, Dre.

5. Chris Wood w obsadzie "Supergirl". Chris Wood zagra w "Supergirl" postać z uniwersum DC. Szczegóły na razie trzymane są w tajemnicy.

6. Allison Scagliotti w "Pamiętnikach wampirów". Allison Scagliotti ze "Stitchers" dostała rolę powracającą w 8. sezonie "Pamiętników wampirów". Zagra Georgie, dziewczynę, która zmaga się z demonami z przeszłości.

7. Plakat "Riverdale" na Comic-Con. Nowy serial CW zadebiutuje w 2017 roku.

Riverdale-SDCC-Poster

8. Plakat promujący 2. sezon "Blindspot".

blins456

 • aro7o2

  Szkoda trochę Piratów, świetny serial tym bardziej że według mnie dopiero się zaczął rozkręcać, mam nadzieję że zakończą w satysfakcjonujący sposób.

  • LuKe

   Ojej dopiero? Bo właśnie miałem pytać czy ktoś to jeszcze ogląda i czy nadal to takie nudziarstwo? Akcja trochę ruszyła czy dalej tylko klną, pukają się i prowadzą wielominutowe rozmowy, w trakcie których tracę zainteresowanie i studiuję ich twarze.

   • C

    Drugi sezon był absolutnie wyśmienity. Trzeci też dobry, ale po obejrzeniu go uważam, że drugi jednak był najlepszy.

    • E

     Jak dla mnie świetna wiadomość - serial jest naprawdę dobry, a jednym z jego bardzo mocnych punktów jest to, że w każdym sezonie faktycznie zauważalnie zbliżamy się do punktu docelowego - to znaczy do sytuacji z początku Wyspy Skarbów. Bardzo się cieszę, że teraz, kiedy jesteśmy już względnie blisko, twórcy nie chcą zacząć tego spowalniać i rozciągać, tylko w dobrym tempie skończy się na mocnym uderzeniu.

     • E

      Natomiast świetną rolę ma azjatycki pirat widoczny na zdjęciu. Pojawia się od początku serialu praktycznie w każdym odcinku, zauważa się go, bo jest charakterystyczny, ale nie kojarzę, żeby w serialu wypowiedział choćby jedno słowo ;)

 • Anonim

  Plakat Boindspot jakby robiony przez 14 letnia fankę prowadząca bloga :p

  • Anonim

   Dokladnie o tym samym pomyślałam!

  • Nostro

   Jaki serial taki plakat.

 • John

  10 sekund w 5 odcinku i utrata nominacji do Emmy dla Petera McNicola to nie absurd. To jest żałosne.hahahahahaa.

 • Nevermind

  Lubiłam oglądać Craiga w "Mieczu Prawdy".. szkoda, że w ONCE ma występ gościnny..