13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Bates Motel" (Fot. A&E)

"Bates Motel" (Fot. A&E)

Przed nami finałowy sezon "Bates Motel" z Rihanną w kultowej roli. Podano datę premiery 7. sezonu "The Walking Dead". Znamy następczynię Abbie w "Sleepy Hollow". Katey Sagal zagra w "The Big Bang Theory". A oprócz tego "Orphan Black", "American Gods", "Scream Queens" i nie tylko.

1. Przed nami finałowy sezon "Bates Motel", pojawi się w nim Rihanna. Rihanna zagra dobrze znaną z filmowej "Psychozy" rolę Marion Crane. Twórcy serialu powiedzieli, że chcą całkowicie przedefiniować postać graną niegdyś przez Janet Leigh. Potwierdzili także, że 5. sezon "Bates Motel" będzie już ostatni.

2. Podano datę premiery 7. sezonu "The Walking Dead". Serial powróci 23 października. Dokładnie tak jak poprzednie, 7. sezon będzie podzielony na dwie części, po osiem odcinków każda - pierwsza zostanie pokazana jesienią, a emisja drugiej rozpocznie się w lutym.

3. Janina Gavankar w "Sleepy Hollow". Janina Gavankar wcieli się w Dianę, agentkę Secret Service, która będzie blisko współpracować z Ichabodem po odejściu Abbie.

4. Przeskok czasowy w 2. sezonie "Scream Queens". Ekipa "Scream Queens" zdradziła na Comic-Conie, że w serialu będzie trzyletni przeskok czasowy pomiędzy 1. i 2. sezonem. Szpital, w którym będzie działa się akcja, należy do dziekan Munsch i jest specyficzny, bo leczy się tu również pacjentów z zaburzeniami psychicznymi. W roli jednej z pacjentek zobaczymy Cecily Strong z "Saturday Night Live". Chanelki będą cierpieć na problemy finansowe i już nie będzie ich stać na takie ciuchy jak wcześniej. Hester powróci i będzie mieć wspólne sceny z Chanelkami, ale na razie nie zdradzono, gdzie znajduje się ta bohaterka. Ponadto zdradzono, że w gościnnej roli w 2. sezonie pojawi się Colton Haynes.

5. Kristin Chenoweth w obsadzie "American Gods". Kristin Chenoweth wcieli się w boginię Easter, która żyje jak hipiska.

6. "BoJack Horseman" z zamówieniem na 4. sezon. W dniu premiery 3. sezonu Netflix ogłosił, że "BoJack Horseman" powróci za rok z 4. sezonem.

7. Katey Sagal pojawi się w "The Big Bang Theory". W 10. sezonie "TBBT" zobaczymy Katey Sagal w roli Susan, neurotycznej matki Penny. Poznamy także brata Penny, Randalla, "wesołego byłego dilera narkotyków i przekręciarza", w którego wcieli się znany z "30 Rock" Jack McBrayer. I na tym nie koniec: Keith Carradine zagra ojca Penny, Wyatta. Rodzinę w komplecie zobaczymy w premierze 10. sezonu.

8. Scena z 12 klonami w "Orphan Black"? Swój panel na Comic-Conie miał również serial "Orphan Black", który zakończy się po 5. sezonie. Jeden z jego twórców, John Fawcett, zapewnił, że dokładnie tyle sezonów chcieli zrobić i że na koniec poznamy jeszcze więcej odpowiedzi. W planach jest kolejny segment muzyczny w stylu "Jesus Christ Superstar" Alison. Fawcett żartował także, że marzy mu się, aby w jednej scenie spotkało się 12 klonów.

9. Nie będzie Pokémon Go w "South Parku". Twórcy "South Parku" powiedzieli na Comic-Conie, że nie planują odcinka z Pokémon Go. Dlaczego? Bo już coś takiego zrobili. W 1999 roku! Odcinek nazywał się "Chinpokomon" i zawierał japoński spisek mający na celu przejęcie władzy w Ameryce.

10. Zachary Levi w nowym serialu Netfliksa. Zachary Levi zagra w "Alias Grace", 6-godzinnym serialu Netfliksa i kanadyjskiej telewizji CBC, opartym na książce Margaret Atwood.

11. Ekipa "Kości" o finałowym sezonie. W 12. sezonie "Kości" zginą dwie osoby, ale nie będzie to nikt z głównej obsady. Możemy się też spodziewać ślubu, kilku satysfakcjonujących zakończeń i rozwiązania zagadki 447.

12. Gwiazdy na zdjęciach TVLine. Serwis TVLine robił sesje zdjęciowe gwiazdom na Comic-Conie. Galerię znajdziecie tutaj, rządzi hawajska koszula Ramiego Maleka.

13. Kolejne piloty Amazona już w sierpniu. 19 sierpnia Amazon wypuści dwa piloty - "I Love Dick" i "The Tick" - a także "Jean-Claude Van Johnson", film ze sztukami walki i Jean-Claude'em Van Damme'em. Poniżej zdjęcia z komiksowego "The Tick" z Peterem Serafinowiczem w roli głównej.

tick01

tick02

tick03

REKLAMA