10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

Koniec "Pamiętników wampirów" po 8. sezonie. Tricia Helfer jako seksowna mama Lucyfera. Nowy "Star Trek" ma już tytuł. Kolejna powieść Johna le Carré zamieni się w serial. A oprócz tego "Prison Break", "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. Koniec "Pamiętników wampirów" po 8. sezonie. Na Comic-Conie ogłoszono, że przed nami jeszcze tylko jeden sezon "Pamiętników wampirów". Twórczyni serialu Julie Plec powiedziała, że liczy na powrót Niny Dobrev w roli Eleny. Kiedy aktorka odchodziła, obiecała, że wróci na koniec, producenci mają więc większy plan związany z tym powrotem. Na pewno możemy liczyć na powrót Kevina Williamsona, jednego z twórców serialu.

2. Nowy "Star Trek" ma już tytuł. Na Comic-Conie ujawniono, że nowy serial ze świata Star Treka będzie nazywał się "Star Trek: Discovery" ("Discovery" to też nazwa statku, którym będą latać bohaterowie). Obsady jeszcze nie znamy, ale plan jest taki, że produkcja rozpocznie się w styczniu. Bryan Fuller zdradził także, że fabuła serialu będzie ciągła, jak w powieści.

3. Księżniczka Jasmine i inne nowe twarze w "Once Upon a Time". Znana z "Galavanta" Karen David zagra w "Once Upon a Time" księżniczkę Jasmine. Na panelu na Comic-Conie zostali też przedstawieni Alladyn (Deniz Akdeniz) i zły czarownik Jafar (Oded Fehr), którzy mają pojawić się w premierze 6. sezonu. Ponadto skomentowano rzekomą suknię ślubną Emmy (twórcy żartowali, że gdyby to była jej suknia, byłaby z czerwonej skóry), romans Emmy i Hooka czy przyjaźń Emmy i Reginy.

4. Kolejna powieść Johna le Carré zamieni się w serial. Powstanie kolejny (po "Nocnym recepcjoniście") serial na podstawie powieści Johna le Carré. Tym razem na tapetę wzięto "Z przejmującego zimna" ("The Spy Who Came In From the Cold"), książkę z 1963 roku, osadzoną w realiach zimnej wojny. Scenariusz pisze Simon Beaufoy (laureat Oscara za film "Slumdog Millionaire"), a za produkcję odpowiada studio Paramount.

5. David Tennant w "Family Guyu". Tennant ponownie wcieli się w Dziesiątego Doktora, ale będzie to dość nietypowa wersja. Griffinowie będą oglądać serial "Doctor Who farted?" i to właśnie w nim pojawi się Tennant.

6. Luke Mitchell i Michelle Hurd w 2. sezonie "Blindspot". Luke Mitchell i Michelle Hurd dołączą do obsady "Blindspot" w 2. sezonie.

7. Katie Cassidy w stałej obsadzie komiksowych seriali CW. Katie Cassidy od nowego sezonu będzie w stałej obsadzie "Flasha", "Legends of Tomorrow", a także "Arrow" (gdzie się pojawi już w premierze 5. sezonu).

8. "Wynonna Earp" z 2. sezonem. Telewizja SyFy zamówiła 2. sezon serialu "Wynonna Earp", składający się z 10 odcinków. Powrót w 2017 roku.

9. Nowe zdjęcie z "Prison Break". Michael ma nowe tatuaże, które będą mieć duże znaczenie dla fabuły nowego sezonu "Prison Break".

PB_sc71_0045.JPG

10. Tricia Helfer jako seksowna mama Lucyfera. Aktorka już jest w stałej obsadzie serialu.

lucifer-watermarked

REKLAMA