Michael znów ucieka. Klip z nowego "Prison Break"

"Prison Break" (Fot. FOX)

"Prison Break" (Fot. FOX)

W 2017 roku znów przeniesiemy się do przeszłości razem z FOX-em. Zobaczcie fragment nowego sezonu "Prison Break", w którym Michael Scofield znów planuje ucieczkę z więzienia.

FOX zaprezentował na Comic-Conie nowe materiały promujące powrót "Prison Break" - zwiastun, a także fragment premiery 5. sezonu, która zaplanowana jest na początek 2017 roku. Tym razem Michael (Wentworth Miller) siedzi w więzieniu w Jemenie i razem ze współwięźniem planuje ucieczkę. Jeszcze nie wie, że wkrótce nadejdzie pomoc.

Składający się z 9 odcinków nowy sezon "Prison Break" rozpocznie się kilka lat po rzekomej śmierci Michaela. Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies) wychowuje syna Michaela wraz ze swoim nowym mężem (Mark Feuerstein), ale pojawia się wiadomość, że Michael jednak może żyć. Razem z Lincolnem (Dominic Purcell), bratem Michaela, Sara zaczyna więc wprowadzać w życie ambitny plan ucieczki. W serialu mają także powrócić T-Bag (Robert Knepper), C-Note (Rockmond Dunbar) i Sucre (Amaury Nolasco).

Podczas panelu na Comic-Conie Miller opowiadał o nowych tatuażach Michaela (widać je na zdjęciu u góry), które mają mieć znaczenie dla fabuły. Zapytany przez fanów, jak jego postać by sobie poradziła w świecie "Flasha" czy "Legends of Tomorrow", Miller odpowiedział, że w sumie Michael ma w sobie coś z superbohatera, w końcu potrafi robić rzeczy, których nikt inny by nie zrobił.

Kiedy ktoś z fanów zauważył, że przecież Michael nie przeżył finału oryginalnej serii, Sarah Wayne Callies odpowiedziała żartem: "Wszyscy byliśmy martwi, skarbie".