7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime Story" (Fot. FX)

"American Crime Story" (Fot. FX)

"American Crime Story" będzie na Netfliksie. Michelle Dockery zagra w miniserialu Stevena Soderbergha. Timothy Hutton powróci w 3. sezonie "American Crime". A oprócz tego "The Originals", "Halt and Catch Fire" i nie tylko.

1. "American Crime Story" będzie na Netfliksie. "Sprawa O.J. Simpsona" pojawi się na Netfliksie w 2017 roku, na całym świecie z wyjątkiem Kanady. Kolejne sezony "American Crime Story" również będą na Netfliksie, ale dopiero jakiś czas po premierze w telewizji.

2. Neil Jackson w "The Originals". Znany ze "Sleepy Hollow" Neil Jackson dostał rolę powracającą w 4. sezonie "The Originals". Zagra nowego wampira.

3. Michelle Dockery w miniserialu Netfliksa. Michelle Dockery dostała główną rolę kobiecą w "Godless", westernie, który tworzą Steven Soderbergh i Scott Frank. Serial opowiadać będzie o kryminaliście Franku Griffinie (w tej roli Jeff Daniels), który terroryzuje Dziki Zachód i poluje na swojego byłego kumpla Roya Goode'a (Jack O'Donnell). Podczas gdy Roy ukrywa się na ranczu Alice Fletcher (Dockery), pościg Franka prowadzi go do miasteczka La Belle, w którym z jakiegoś powodu żyją same kobiety.

4. Matthew Lillard w 3. sezonie "Halt and Catch Fire". Znany z "The Bridge" Matthew Lillard pojawi się w "Halt and Catch Fire" w roli biznesmena, który odegra ważną rolę w biznesie Joego.

5. "Fresh Off the Boat" będzie kręcony w Tajwanie. Rodzina Huangów wróci na moment do ojczyzny. Zdjęcia na Tajwanie mają potrwać trzy dni, co prawdopodobnie wystarczy, aby opowiedzieć historię o młodszym bracie Louisa (którego gra Ken Jeong).

6. Timothy Hutton w 3. sezonie "American Crime". Timothy Hutton powróci w 3. sezonie "American Crime". Szczegółów roli na razie nie zdradzono.

7. Samira Wiley w obsadzie "The Handmaid's Tale". Samira Wiley wcieli się w Moirę, bliską przyjaciółkę głównej bohaterki (Elisabeth Moss). Serial Hulu będzie adaptacją powieści Margaret Atwood, opowiadającej o dystopijnym świecie, w który przemieniły się dzisiejsze Stany Zjednoczone.