Jakie seriale pojawią się na Netfliksie w sierpniu?

Sierpień na Netfliksie będzie przede wszystkim miesiącem Baza Luhrmanna i jego "The Get Down". Poza tym możecie liczyć na dostawę hiszpańskich seriali, całe "Masters of Sex" czy "Touch".

W sierpniu na polskim Netfliksie będzie się działo trochę mniej niż w lipcu - choć zawsze oczywiście mogą się zdarzyć niezapowiedziane niespodzianki, jak ostatnio wszystkie "Star Treki". Przede wszystkim premierę będzie miał "The Get Down" (więcej o tej produkcji tutaj) - muzyczny projekt Baza Luhrmanna, który przeniesie nas do Nowego Jorku z czasów początków hip-hopu.

Pojawią się dwa hiszpańskie seriale kostiumowe - "Gran Hotel" i "Velvet" - co zapewne nie pozostaje bez związku z faktem, że Netflix tworzy własny hiszpański serial tego typu. Poza tym będziecie mogli sobie przypomnieć komediową wersję Krysten Ritter w "Don't Trust the B–– in Apartment 23" czy nadrobić wszystkie dotychczasowe sezony "Masters of Sex".

Nie zabraknie cotygodniowych dostaw nowych odcinków "Pretty Little Liars", "Scream", a także "Chelsea". 5 sierpnia będzie miał premierę stand-up "David Cross: Making America Great Again", z kolei 24 sierpnia na Netfliksie pojawi się oscarowy film "The Big Short" ze Steve'em Carellem.

A oto lista zapowiedzianych premier serialowych Netfliksa na sierpień:

1 sierpnia
"Gran Hotel" (sezony 1-3)
"Velvet" (sezon 1)
"Don't Trust the B–– in Apartment 23" (sezony 1-2)
"Masters of Sex" (sezony 1-3)
"Touch" (sezony 1-2)
"Zoo" (sezon 1)

12 sierpnia
"The Get Down"

23 sierpnia
"American Odyssey" (sezon 1)

REKLAMA