10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Megan Fox powróci do "New Girl". HBO zamówiło 3. sezon "Graczy". Wiemy już, jak prezentuje się Superman w serialu "Supergirl". A oprócz tego "Elementary", "Gilmore Girls", "MacGyver" i inne.

1. Megan Fox powróci do "New Girl". Megan Fox pojawi się w 6. sezonie "New Girl" - i to aż w ośmiu odcinkach! Ale zobaczymy ją dopiero w midseasonie.

2. Mały twist z teaserem "Gilmore Girls". TVLine donosi, że scena rozmowy Rory i Lorelai, którą zobaczyliśmy w teaserze "Gilmore Girls: A Year in the Life", nie pojawi się w serialu. Nakręcono ją specjalnie na potrzeby tego teasera.

3. Amy Acker w "MacGyverze". Aktorka pojawi się gościnnie w roli agentki CIA, która pracowała pod przykrywką w Caracas.

4. HBO zamówiło 3. sezon "Graczy". Dwayne Johnson ogłosił na Instagramie, że jego serial powróci z 3. sezonem.

5. Summer Fontana jako starsza Hope w "The Originals". Aktorkę możecie zobaczyć w TVLine.

6. Laura Linney w nowym serialu Netfliksa. Laura Linney zagra żonę Jasona Batemana w serialu "Ozark".

7. Tate Donovan w obsadzie "The Man In The High Castle". Tate Donovan dostał rolę powracającą w 2. sezonie "The Man In The High Castle". Zagra tajemniczą postać z przeszłości Juliany.

8. Nelsan Ellis w 5. sezonie "Elementary". Znany z "Czystej krwi" Nelsan Ellis zagra w trzech odcinkach "Elementary" jako znany z książek sir Conan Doyle'a Shinwell Johnson. W serialu ta postać będzie dawnym dealerem narkotyków, który próbuje odbudować swoje życie po wyjści z więzienia. Shinwell dawniej był pacjentem dr Watson i teraz ponownie pojawi się w jej życiu (a także Sherlocka). Zobaczymy go już w premierze 5. sezonu.

9. Shane Coffey powróci w 7. sezonie "Pretty Little Liars". Shane Coffey grał Holdena Straussa, przyjaciela Arii z dzieciństwa, w 2. i 3. sezonie. Teraz powróci do jej życia, co może mieć związek z potencjalnymi zaręczynami jej i Ezry.

10. Tak prezentuje się Superman w serialu "Supergirl". W Supermana wcieli się Tyler Hoechlin z "Teen Wolfa".

Supergirl-TV-Superman-New-Costume

REKLAMA