Straszne teasery 6. sezonu "American Horror Story"

"American Horror Story" (Fot. FX)

"American Horror Story" (Fot. FX)

Tajemnicze dzieci, narzędzia tortur, ręce chwytające ludzi na ciemnych schodach. "American Horror Story" znów bawi się strasznymi motywami, a fani próbują zgadnąć, gdzie i kiedy będzie działa się akcja 6. sezonu.

Telewizja FX wypuściła - najpierw na Snapchacie - sześć teaserów 6. sezonu "American Horror Story. I jak zwykle jest to ciekawy zestaw rzeczy strasznych i straszniejszych - mamy na przykład dziecko płaczące w specyficznym łóżeczku, stonogę przemierzającą bardzo bladą twarz, kogoś, kto przypomina potwora Frankensteina, czy ręce chwytające czyjąś stopę na ciemnych schodach. Pojawia się też płonąca farma, co może być jakąś wskazówką na temat miejsca akcji.

Ryan Murphy na razie nie zdradza praktycznie niczego, w każdym teaserze powraca motyw z numerem 6 i pytajnikiem, zachęcając fanów do zgadywania. Jon Landgraf z telewizji FX ujawnił jedynie, że nowy sezon "American Horror Story" będzie się dziać na dwóch różnych płaszczyznach czasowych. Znamy przynajmniej częściowo obsadę - powrócą Lady Gaga, Cheyenne Jackson, Angela Bassett, Evan Peters czy Matt Bomer - ale nie wiemy, kogo oni wszyscy zagrają.

"American Horror Story" powraca już 14 września, więc czeka nas w najbliższych tygodniach prawdziwy wysyp materiałów promocyjnych.

REKLAMA