7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" (Fot. Showtime)

"Shameless" (Fot. Showtime)

Spoilery z 7. sezonu "Shameless". Tytuły trzech pierwszych odcinków "Luke'a Cage'a". HBO zamawia nowy serial Alana Balla. A oprócz tego "Supergirl", nowa rola Orlando Blooma i nie tylko.

1. Showrunner "Luke'a Cage'a" zdradza tytuły trzech pierwszych odcinków. Tytuły pochodzą od utworów hip-hopowej grupy Gang Starr. Kolejne będą ujawniane co piątek, aż do premiery serialu 30 września.

2. Spoilery z 7. sezonu "Shameless". Do obsady "Shameless" dołączyły cztery nowe osoby: Alicia Coppola (zagra Sue, która nadzoruje grupę strażaków, gdzie pracuje Ian), Arden Myrin ("Nowa Monica" - bezdomna kobieta, która spodoba się Frankowi), Pasha Lychnikoff (ojciec Svetlany) i Ruby Modine (Sierra, nowa kelnerka w Patsy Pies, gdzie Fiona jest teraz menedżerką). Akcja 7. sezonu rozpocznie się miesiąc po wydarzeniach z finału 6. sezonu. Frank rozpocznie prawdziwą wojnę przeciwko rodzinie, Fiona będzie uparcie dążyć do tego, aby wreszcie odmienić swoje życie, zaś Lip zakończy odwyk i będzie miał nowe pomysły na przyszłość.

3. HBO zamawia nowy serial Alana Balla. Twórca "Sześciu stóp pod ziemią" i "Czystej krwi" powróci do HBO. Stacja zamówiła cały sezon serialu o współczesnej rodzinie - profesor filozofii i jego żona prawniczka wychowują trójkę adoptowanych dzieci z różnych stron świata i jedno własne. Wyglądają jak idealna, wielokulturowa rodzinka, jednak pod tą powierzchnią skrywa się coś więcej. Kiedy jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, których nie powinno, zaczynają pojawiać się pytania (m.in. związane ze zdrowiem psychicznym). Oficjalny opis serialu mówi, że będzie to "tragikomiczna medytacja na temat skomplikowanych sił, które można dostrzec we współczesnej Ameryce".

4. Orlando Bloom w "Tour de Pharmacy". Orlando Bloom dołączył do obsady nowego filmu twórców "7 Days in Hell", który będzie satyrą na świat zawodowego kolarstwa.

5. Adrianne Palicki w serialu Setha MacFarlane'a. Adrianne Palicki wcieli się w pierwszą oficer statku kosmicznego w nowym serialu Setha MacFarlane'a opowiadającym o podróżach międzygalaktycznych. Bohaterka to przy okazji też była żona kapitana statku, którego zagra MacFarlane.

6. CW pracuje nad serialem "Blowback". "Blowback" to thriller, który opowiada o tym, jak romantyczny weekend pewnej młodej pary w Nowym Jorku zamienił się w koszmar. Kobieta zostaje zabita w hotelowym pokoju, a jej mąż odkrywa, że prawie wszystko, co uważał za prawdę, jest kłamstwem. Twórcami serialu są Justin Lin, Hannah Shakespeare i Michael Eisner.

7. Superman na zdjęciach z serialu "Supergirl". Więcej tutaj.