Chanelki wracają. Zwiastun 2. serii "Scream Queens"

"Scream Queens" (Fot. FOX)

"Scream Queens" (Fot. FOX)

W 2. sezonie "Scream Queens" Emma Roberts i jej koleżanki będą bawić się w doktora. Nie chcielibyście trafić do takiego szpitala!

Kiedy takie dziewczyny jak Chanelki ze "Scream Queens" zaczynają pracę w szpitalu, lepiej nie chorować. W pierwszej zapowiedzi 2. sezonu przerażające dziewuchy, które grają Emma Roberts, Abigail Breslin i Billie Lourd, przechadzają się po szpitalnym korytarzu niczym po wybiegu, w strojach, które nie dodają im profesjonalizmu jako studentkom medycyny.

2. sezon "Scream Queens" będzie dział się w szpitalu należącym do Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis). Była dziekan postawiła sobie za cel pomaganie ludziom, którzy stanowią szczególnie trudne przypadki medyczne. Razem z nią pracuje trójka dobrze nam znanych studentek, które starają się dalej trzymać fason, mimo że są spłukane i muszą pracować.

Do obsady w tym sezonie dołączą John Stamos, Cecily Strong, Colton Haynes, James Earl i Taylor Lautner. Ponownie pojawią się na ekranie Lea Michele, Keke Palmer, Niecy Nash i Glen Powell. Serial powraca 20 września.

REKLAMA