10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Teen Choice Awards rozdane. "The Last Ship" z 4. sezonem. Finałowy sezon "Rectify" w październiku. A oprócz tego "Westworld", "Brooklyn 9-9" i nie tylko.

1. Teen Choice Awards rozdane. Wśród zwycięzców "Pretty Little Liars", "Shadowhunters", "Fuller House", "Teen Wolf", "Once Upon a Time". Pełna lista tutaj.

2. Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy na gali Teen Choice Awards. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

3. "The Last Ship" z 4. sezonem. Telewizja TNT zamówiła 4. sezon "The Last Ship", składający się z 13 odcinków. Premiera latem 2017.

4. TNT podaje jesienne daty premier. 20 listopada wystartuje 3. sezon "Bibliotekarzy". Z kolei 15 listopada premierę będzie mieć "Good Behavior", serial, w którym Michelle Dockery wciela się w złodziejkę.

5. TNT zamawia dwa nowe seriale. Stacja TNT zamówiła serial "Monsters of God", opowiadający o Ameryce po wojnie secesyjnej, a także miniserię "The Race Card" Charlesa Barkleya, skupiającą się na kwestiach rasowych w USA.

6. Finałowy sezon "Rectify" w październiku. 26 października będzie miał premierę 4. sezon "Rectify", składający się z ośmiu odcinków. Twórca serialu Ray McKinnon obiecał, że poznamy w nim jakieś odpowiedzi dotyczące historii sprzed lat, ale to nie będzie tak, że w pierwszym odcinku wprost nam powiedzą, kto zabił.

7. TBS zamawia czarną komedię. TBS zamówił komedię "World's End", w której zagrają Hamish Linklater i Wanda Sykes. Głównym bohaterem jest nauczyciel angielskiego o imieniu Henry (Linklater), który ląduje w szpitalu psychiatrycznym, po tym jak przechodzi załamanie. Tam, pod czujnym okiem Louise Baldwin (Sykes), zaczyna czuć się "zdrowy" i kwestionować system, by w końcu stanąć na czele rewolty. Twórcą serialu jest Jonathan Ames ("Bored to Death"). Ciekawych pomysłów na komedie jest w TBS więcej, a poczytacie o tym tutaj.

8. Maya Rudolph gościnnie w "Brooklyn Nine-Nine". Maya Rudolph pojawi się w dwóch odcinkach "Brooklyn Nine-Nine" w roli pani szeryf z Florydy.

9. Joe Biden zagra w "Law & Order: SVU". Wiceprezydent USA zagra samego siebie w jednym z odcinków.

10. Nowe zdjęcia promujące "Westworld". Jeszcze więcej znajdziecie tutaj.

westworld-hbo-anthony-hopkins

westworld-hbo-evan-rachel-wood

westworld-hbo-jeffrey-wright

REKLAMA