10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

Wiemy, kiedy wraca "Ash vs Evil Dead". "The Girlfriend Experience" z 2. sezonem. "Pussy Valley" i serial 50 Centa wśród nowych projektów Starz. A oprócz tego "Outlander", "The Tick", "American Crime", "Supergirl" i nie tylko.

1. Wiemy, kiedy wraca "Ash vs Evil Dead". Telewizja Starz ogłosiła, że 2 października wróci z 2. sezonem "Ash vs Evil Dead". Tego samego dnia premierę będzie mieć 2. sezon "Blunt Talk".

2. "The Girlfriend Experience" z 2. sezonem. Telewizja Starz zamówiła 2. sezon "The Girlfriend Experience" składający się z 14 odcinków. Zobaczymy w nim zupełnie inną historię z nowymi bohaterami.

3. Szef telewizji Starz o tym, czemu "Outlander" nie dostanie Emmy. CEO Starz, Chris Albrecht, powiedział, że "Outlander" będzie z nami jeszcze przez lata. Ale serial raczej nie dostanie Emmy. Czemu? "Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek przekonali tych ludzi do naszych seriali. (...) To bardzo zamknięte towarzystwo, nieważne, że starają się poszerzać grupę członków. Uważam, że Akademia Telewizyjna powinna świętować ten niezwykły czas w naszym przemyśle. Powinni znaleźć sposób, by doceniać różnorodność (...) i zmieniać proces, który sprawia, że jest coraz dłuższa lista przegranych i ta sama liczba wygranych" - stwierdził Albrecht. Jak dodał, zdziwiło go, że "Outlander" nie dostał nic nawet na gali Złotych Globów. "Byłem zaskoczony. To wszystko jest głupie" - oznajmił.

4. "Pussy Valley" i serial 50 Centa wśród nowych projektów Starz. Telewizja Starz zamówiła serial "Pussy Valley", opowiadający o dziewczynach tańczących na rurze. Twórczynią serialu jest Katori Hall. Zamówiono także "The Dirty Girls Social Club", komedię o sześciu przyjaciółkach, które mieszkają w Nowym Jorku i znają się już dziesięć lat, od czasów studiów. Ma to być opowieść o kobiecości, oparta na książce Alisy Valdes. Oprócz tego zamówienie dostał serial "Tomorrow, Today" 50 Centa, który opowiadać będzie o facecie z supermocami. Jest jeszcze czwarty projekt: adaptacja meksykańskiej telenoweli "Teresafor", która opowie o nielegalnej imigrantce, podbijającej świat elit w Los Angeles.

5. "Rogue" z zamówieniem na 4. sezon. Serial "Rogue" dostał zamówienie na 4. sezon (10 odcinków), który będzie już finałowy. Do obsady dołączyła Meaghan Rath, która zagra nową główną postać kobiecą.

6. Calista Flockhart powróci w 2. sezonie "Supergirl". Calista Flockhart pojawi się jeszcze w "Supergirl", ale nie będzie już w stałej obsadzie, tylko powracającej.

7. Lili Taylor powróci w 3. sezonie "American Crime". Lili Taylor dołączyła do obsady 3. sezonu "American Crime". Na razie nie podano opisu fabuły, nie wiemy też, kogo zagrają poszczególni aktorzy.

8. Jason O'Mara w obsadzie "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Jason O'Mara pojawi się w 4. sezonie "Agentów T.A.R.C.Z.Y." w roli nowego dyrektora S.H.I.E.L.D. Ma to być postać marvelowska, której korzenie sięgają lat 40.

9. Liza Snyder w obsadzie "Man with a Plan". Liza Snyder zastąpi Jennę Fischer w roli żony głównego bohatera (Matt LeBlanc).

10. Mnóstwo zdjęć z serialu "The Tick" Amazona. Jeśli chcecie zobaczyć, czym jeszcze zajmuje się niebieski superbohater, zajrzyjcie tutaj.

tick01

tick02

tick03

tick04

REKLAMA