Naga Lea Michele z "Glee" pokazuje tatuaż z Finnem

"Glee" (Fot. FOX)

Lea Michele pojawiła się nago na okładce brytyjskiej edycji "Women's Health". Okazało się, że aktorka ma wytatuowane imię "Finn" w ciekawym miejscu.

Trzy lata temu ekipą "Glee" oraz milionami fanów serialu wstrząsnęła śmierć Cory'ego Monteitha, chłopaka Lei Michele - prywatnie i na ekranie. Aktorka co roku go wspomina i jak się okazało, uhonorowała go także na swoim ciele w dość specyficzny i permanentny sposób.

Lea w tym miesiącu zaprezentowała się nago w brytyjskiej wersji magazynu "Women's Health", odsłaniając malutki tatuaż z napisem "Finn" na pośladku. W ten sposób fikcja zmieszała się z rzeczywistością - bo Finn to imię postaci, którą Cory grał w "Glee".

"Obecnie jestem w najlepszej formie fizycznej i pod względem emocjonalnym też mam się świetnie. Mam dni, kiedy łapię doła. Akceptuję te dni, podobnie jak te szczęśliwe" - powiedziała aktorka w rozmowie z "Women's Health", dodając, że w kiepskie dni po prostu robi sobie makaron z serem, dzwoni do mamy, nalewa kieliszek czerwonego wina i ogląda reality shows. Cały artykuł "Women's Health" o Lei Michele znajdziecie tutaj.

REKLAMA