13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

0

Nie zobaczymy alternatywnego zakończenia "Castle". Jimmy Fallon gospodarzem gali Złotych Globów. "Aquarius" nie ma większych szans na 3. sezon. A oprócz tego "Żona idealna", "Timeless", "Chicago Fire" i nie tylko.

1. Nie zobaczymy alternatywnego zakończenia "Castle". W dodatkach do wydania DVD 8. sezonu "Castle" nie pojawi się drugie zakończenie - to z cliffhangerem, które miało prowadzić do 9. sezonu bez Kate Beckett. Alexi Hawley, jeden z showrunnerów serialu, powiedział w rozmowie z TVLine, że aż tak te zakończenia nie różniły się od siebie. W tej z cliffhangerem strzelanina wyglądała trochę inaczej i kamera pokazała oboje bohaterów leżących na podłodze. Fani jednak tego nie zobaczą.

2. Jimmy Fallon gospodarzem gali Złotych Globów. NBC ogłosiło, że 74. galę rozdania Złotych Globów poprowadzi Jimmy Fallon. Impreza odbędzie się 8 stycznia 2017.

3. Katey Sagal i Brad Garrett pojawią się w "This Is Us". Powiększa się ekipa "This Is Us". Katey Sagal wcieli się w agentkę serialowego aktora Kevina (Justin Hartley), grającego w komedii "The Manny", z kolei Brad Garrett pojawi się w roli szefa stacji, która emituje "The Manny".

4. "Aquarius" nie ma większych szans na 3. sezon. NBC przeniosło "Aquariusa" do sobotniej ramówki, ale nie wycofało go całkiem. Przedstawicielka stacji Jennifer Salke przyznała jednak w rozmowie z dziennikarzami na TCA, że szanse na zamówienie kolejnego sezonu są niewielkie.

5. NBC pokaże specjalny odcinek "Superstore" podczas olimpiady. 19 sierpnia NBC pokaże specjalny odcinek "Superstore". Twórca serialu Justin Spitzer powiedział, że jego akcja będzie działa się mniej więcej w środku poprzedniego sezonu - bohaterowie jeszcze nie zastrajkowali, a Cheyenne wciąż jest w ciąży. W ten sposób ci, którzy oglądają "Superstore" na co dzień, nie będą musieli koniecznie tego odcinka nadrabiać. Ma on istnieć samodzielnie, poza główną linią fabularną, i zachęcić przede wszystkim nową publiczność do oglądania serialu. Przy okazji pojawił się nowy plakat "Superstore".

superstore578

6. Karolina Wydra w obsadzie "Sneaky Pete". Karolina Wydra i Pej Vahdat dostali role powracające w nowym serialu Amazona, "Sneaky Pete".

7. Archie Panjabi o swoim odejściu z "Żony idealnej". Archie Panjabi teraz gra w serialu "Blindspot", ale dziennikarze na TCA zapytali ją jeszcze raz o ostatnią scenę z Julianną Margulies z "Żony idealnej". Aktorka powiedziała, że cieszy się, iż teraz gra w kolejnym serialu, a to, co się wydarzyło w "Żonie idealnej", niech zostanie w "Żonie idealnej". "Z wielu powodów dla mnie to był już najwyższy czas, żeby zdjąć kozaki i zagrać w innym serialu. A jeśli tęsknicie za tymi butami, mogę powiedzieć, że w 'Blindspot' też mam parę kozaków" - oznajmiła Archie Panjabi.

8. "Houdini & Doyle" skasowane. Po jednym sezonie zniknie "Houdini & Doyle", mimo że w wielkiej Brytanii miało przyzwoitą oglądalność. O końcu serialu produkowanego wspólnie z ITV zdecydował w dużej mierze amerykański FOX, gdzie oglądalność była bardzo słaba.

9. NBC nie rezygnuje z "Cruel Intentions". Projekt wciąż jeszcze żyje, ale rozważane są różne opcje. Na przykład taka, że serial zostanie wyemitowany tylko na platformie VoD.

10. Twórcy "Timeless" opowiadają o swoim serialu. Jesienią w NBC zadebiutuje "Timeless". Twórcy mówią, że serial będzie przypominał klimatem raczej "Powrót do przyszłości" i "Zagubionego w czasie" niż "12 małp". Obiecują też, że "Timeless" nie pogubi się we własnej fabule, bo w 80% to mają być po prostu "przygody tygodnia" rozgrywające się za każdym razem w innym czasie. W planach są przenosiny do czasów Watergate, II wojny światowej czy zabójstwa prezydenta Lincolna. Raczej nie będzie podróży bardziej odległych niż do XVIII wieku - w "Timeless" nie zobaczymy dinozaurów, średniowiecza czy budowania piramid.

11. "The Good Place" będzie trochę jak "Lost". Mike Schur powiedział, że "The Good Place" - komedia o kobiecie, która umiera i trafia nie tam gdzie trzeba z powodu urzędniczej pomyłki - będzie skonstruowane jak "Lost". Nie będzie sitcomowej powtarzalności, przeciwnie, mają dziać się różne dramatyczne rzeczy, które sprawią, że bohaterowie będą ewoluować i znajdować się w innym miejscu.

12. "Doktor Foster" dziś w Ale kino+. 3 sierpnia o godz. 20:10 w Ale kino+ startuje znakomity brytyjski serial "Doktor Foster". Więcej o nim poczytacie tutaj w naszym cyklu Serialowa alternatywa.

13. Scott Elrod w obsadzie "Chicago Fire". Znany z "Chirurgów" Scott Elrod dostał w "Chicago Fire" rolę celebryty, którego spotka Severide.

Hangin with the boys at #chicagofire. #makingtvmagic #nbc

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Scott Elrod (@scottelrod)