Lata 70. w "Masters of Sex". Zwiastun i cudny plakat

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

4

Nawet jeśli poprzedni sezon "Masters of Sex" podobał Wam się tak sobie, po zobaczeniu tego zwiastuna będziecie mieli ochotę wrócić do serialu. Klimat lat 70. wyszedł po prostu super!

3. sezon "Masters of Sex" był na tyle rozczarowujący, że wielu widzów sobie już serial odpuściło, ale być może jednak warto będzie do niego wrócić (zwłaszcza że wszystkie dotychczasowe odcinki można nadrobić na Netfliksie). Zwiastun 4. sezon prezentuje się naprawdę nieźle, bo oto wraz ze "swingującą parą", Billem Mastersem i Virginią Johnson, przenosimy się w lata 70.

Bill wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory i ewidentnie ma bardzo dużo problemów ze sobą. Virginia znów spotyka faceta. Nie brak też w zwiastunie Libby, która również daleka jest od poukładania sobie życia. Choć to nie jest pełny trailer, jego klimat wygląda więcej niż zachęcająco i można nadzieję, że fabuła też wreszcie ruszy w bardziej sensownym kierunku.

Równie świetnie prezentuje się plakat z czwórką głównych bohaterów. "Masters of Sex" wróci z 4. sezonem 11 września, a wśród gwiazd gościnnych znajdują się Niecy Nash ("Getting On") i David Walton ("About a Boy").

masters-of-sex-season-4-poster