10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" z zamówieniem na 7. sezon. Telewizje SyFy i USA Network podają daty jesiennych premier. "Powers" znika po dwóch sezonach. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Supergirl", "Mr. Robot" i nie tylko.

1. "Suits" z zamówieniem na 7. sezon. Telewizja USA Network zamówiła 7. sezon "Suits", składający się z 16 odcinków. Zobaczymy go w 2017 roku.

2. Panie z "Mr. Robot" zapewniają, że nie są drugorzędnymi postaciami. Na TCA odbył się panel z aktorkami z "Mr. Robot" i producentką serialu Dawn Olmstead. W tym roku kobieca obsada serialu stała się jeszcze silniejsza dzięki Grace Gummer, która zapewniła, że panie nie są w "Mr. Robot" drugorzędnymi postaciami i że napędzają tę historię w tym samym stopniu co Rami Malek i Christian Slater. Carly Chaikin opowiedziała historię, jak Sam Esmail nie chciał na początku widzieć jej nawet na przesłuchaniu, bo wydawało mu się, że ta okropna dziewucha z "Suburgatory" nie będzie się nadawać. Ale kiedy już się pojawiła, oczywiście dostała rolę Darlene, bo okazało się, że w niczym nie przypomina Dalii. Z kolei Portia Doubleday opowiadała, jak bardzo jej bohaterka zmieniła się w 2. sezonie i jak trudno jej było się przestawić.

3. Telewizja SyFy podaje daty jesiennych premier. Sezon w SyFy rozpocznie się 16 września, kiedy zadebiutuje 3. sezon "Z Nation". 23 września premierę będzie miał nowy serial "Van Helsing". 27 września wystartuje antologia "Channel Zero", a także "Aftermath" z Anne Heche i Jamesem Tupperem w rolach głównych. I wreszcie 30 listopada będzie miała miejsca premiera futurystycznego thrillera "Incorporated", którego producentami są Matt Damon i Ben Affleck.

4. USA Network podaje daty premier nowych seriali. 13 października premierę będzie mieć serial "Falling Water", opowiadający o trójce niezwiązanych ze sobą osób, które uświadamiają sobie, że śnią części tego samego snu (zdjęcia z serialu tutaj). Z kolei 16 października zadebiutuje "Eyewitness", thriller o dwóch nastolatkach, którzy są świadkami strzelaniny i ledwie uchodzą z życiem. Serial oparty jest na norweskim "Øyevitne", a grają w nim Julianne Nicholson, Gil Bellows, Tyler Young i James Paxton. Zdjęcia znajdziecie tutaj. Jesienią ma jeszcze pojawić się odłożony na półkę "Shooter" z Ryanem Phillippe'em, na razie jednak nie podano konkretnej daty.

5. "Donny!" raczej nie wróci. USA Network na razie nie chce oficjalnie tego potwierdzić, ale serwis Deadline pisze, że "Donny!" został skasowany.

6. "Powers" znika po dwóch sezonach. Tymczasem The PlayStation Network potwierdziło, że po dwóch sezonach zrezygnuje z serialu "Powers".

7. Para z "The Americans" w Białym Domu. Keri Russell i Matthew Rhys pojawili się na kolacji w Białym Domu i mieli świetne wejście. Zdjęcia zobaczycie tutaj.

8. Jeremy Davies w obsadzie "Sleepy Hollow". Znany z "Lost" i "Justified" Jeremy Davies dostał rolę czarnego charakteru w 4. sezonie "Sleepy Hollow". Jego postać będzie miliarderem z branży nowych technologii.

9. Superman w akcji na planie "Supergirl". Przypomnijmy, Supermana w serialu CW gra Tyler Hoechlin.

10. Patronujemy książce "Ojciec Brown. Detektyw w sutannie". Kojarzycie serial BBC "Ojciec Brown” z Markiem Williamsem w roli tytułowej? Serial jest luźno oparty na opowiadaniach G. K. Chestertona, który wymyślił postać księdza rozwiązującego zagadki kryminalne. Kilka dni temu nakładem wydawnictwa Replika ukazała się książka "Ojciec Brown. Detektyw w sutannie", której Serialowa patronuje. Będzie u nas konkurs z książkami do wygrania, a tymczasem zapraszamy na Facebooka Repliki.

REKLAMA