10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supergirl" (Fot. CW)

Katie McGrath w obsadzie "Supergirl". Nathan Fillion zagra w "Modern Family". Bracia Duplass tworzą nową komedię dla HBO. A oprócz tego "Brooklyn 9-9", "Masters of Sex", "Switched at Birth" i nie tylko.

1. Katie McGrath w obsadzie "Supergirl". Znana z "Merlina" Katie McGrath dostała rolę Leny Luthor, pięknej, silnej i enigmatycznej siostry Lexa, która przybywa do National City, aby rozpocząć wszystko od nowa i zmienić wizerunek Luthor Corp.

2. Nathan Fillion zagra w "Modern Family". Nathan Fillion wcieli się w prezentera pogody Rainora Shine'a, który pozna rodzinę Dunphych. Jego rola będzie powracająca. Z kolei Martin Short znajdzie się wśród gwiazd gościnnych 8. sezonu.

3. Kelli O'Hara pojawi się w "Masters of Sex". Kelli O'Hara zagra Dody, dawną wielką miłość doktora Mastersa.

4. Greer Grammer w obsadzie "The Middle". Greer Grammer zagra dziewczynę Axla w 8. sezonie "The Middle".

5. Showrunner "Shadowhunters" opuszcza ekipę serialu. Ed Decter zostawił "Shadowhunters" po jednym sezonie. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

6. Twórcy opowiadają o serialu "Designated Survivor". "Designated Survivor" to nowy serial ABC, w którym Kiefer Sutherland zagra prezydenta z przypadku. Producent Jon Harmon Feldman powiedział, że ta historia to połączenie wielu rzeczy, które znamy: jest tu trochę "West Wingu", "Homeland" czy "House of Cards".

7. Bracia Duplass tworzą nową komedię dla HBO. HBO zamówiło antologię komediową "Room 104", którą stworzą Jay i Mark Duplass. Serial będzie opowiadać historie różnych ludzi, którzy zatrzymują się w hotelowym pokoju o numerze 104.

8. Bradley Cooper tworzy miniserial o ISIS. HBO zamówiło także miniserial na podstawie książki "Black Flags: The Rise of ISIS", która opowiada historię powstania ISIS. Gregg Hurwitz ("Wolverine") napisze scenaiusz, Tim Van Patten ("Gra o tron") będzie reżyserem. Serial wyprodukuje firma należąca do Todda Phillipsa i Bradleya Coopera.

9. Finałowy sezon "Switched at Birth" w styczniu. "Switched at Birth" wróci 24 stycznia po dłuższej przerwie. 5. sezon - który będzie już finałowy - ma się składać z 10 odcinków. Finał serialu będzie 90-minutowy.

10. Plakat "Brooklyn 9-9" na 4. sezon.

brooklyn-nine-nine-season-4-poster

REKLAMA