10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Girlfriends' Guide to Divorce" (Fot. Bravo)

Koniec "Girlfriends' Guide to Divorce" po 5. sezonie. Rachel Brosnahan w pilocie twórczyni "Gilmore Girls". Caterina Scorsone z "Chirurgów" jest w ciąży. A oprócz tego "Masters of Sex", "24: Legacy", "Wirus" i nie tylko.

1. Koniec "Girlfriends' Guide to Divorce" po 5. sezonie. Telewizja Bravo ogłosiła, że "Girlfriends' Guide to Divorce" zakończy się po pięciu sezonach. To oznacza, że przed nami jeszcze 19 odcinków (3. sezon ma się składać z siedmiu odcinków, dwa kolejne będą liczyć po sześć odcinków).

2. Rachel Brosnahan w pilocie twórczyni "Gilmore Girls". Rachel Brosnahan z "House of Cards" dostała główną rolę w pilocie "The Marvelous Mrs. Maisel", który tworzy Amy Sherman-Palladino. Bohaterką będzie kobieta z lat 50., która staje się komiczką stand-upową, po tym jak mąż zostawił ją i dzieci.

3. Megan Mullally i Nick Offerman w "Life in Pieces". Małżeństwo komików zagra "rodzeństwo, które jest za blisko ze sobą" w "Life in Pieces". Megan Mullally wcieli się w matkę Clementine, zaś Nick Offerman zagra jej brata i zarazem "wujka tatę" Clementine.

4. FOX rezygnuje z serialu Nasim Pedrad. Sitcom "Chad: An American Boy", w którym znana z "Saturday Night Life" Nasim Pedrad gra 14-letniego chłopca z pochodzącej z Bliskiego Wschodu rodziny, zostanie sprzedany innej stacji.

5. Kiefer Sutherland nie pojawi się w "24: Legacy". Kiefer Sutherland powiedział, że nie zobaczymy go w "24: Legacy". "Absolutnie nie ma takich planów" - oznajmił aktor. Wcześniej producenci serialu sugerowali, że Jack Bauer w pewnym momencie mógłby się pojawić, a i sam Sutherland jeszcze kilka miesięcy temu wydawał się nie mieć nic przeciwko.

6. Jessalyn Gilsig w obsadzie "Skandalu". "Skandal" wymienia żonę Jake'a (Scott Foley). Joelle Carter już w tej roli nie wróci, bo teraz będzie grać w "Chicago Justice", zastąpi ją znana z "Glee" Jessalyn Gilsig.

7. Caterina Scorsone jest w ciąży. Co to oznacza dla "Chirurgów"? Caterina Scorsone, która wciela się w serialową Amelię, spodziewa się swojego drugiego dziecka. Aktorka mówi, że to nie oznacza, iż jej bohaterka też zajdzie w ciążę. Serial raczej będzie próbował ukryć jej ciążę przy pomocy różnych sztuczek.

8. ABC chce stworzyć serial dziejący się w świecie "Gwiezdnych wojen". I tym razem nie chodzi o serial animowany, tylko aktorski! Tak przynajmniej powiedziała na TCA szefowa ABC, Channing Dungey, która również zdradziła, że pierwsze rozmowy z Lucasfilm już się odbyły.

9. Corey Reynolds w 4. sezonie "Masters of Sex". Niecy Nash i Corey Reynolds - oboje z serialu "Getting On" - będą grać małżeństwo w "Masters of Sex".

10. Przerażająca Statua Wolności na plakatach "The Strain". Więcej plakatów tutaj.

THE-STRAIN-Season-3-Poster-1

REKLAMA