Hugh Laurie powraca. Zwiastuny nowych seriali Hulu

"Chance" (Fot. Hulu)

Hulu wypuściło zwiastuny swoich jesiennych nowości - "Chance" i "Shut Eye". Główne role grają Hugh Laurie i Jeffrey Donovan.

19 października zadebiutuje "Chance", nowy serial oparty na książce Kema Nunna. Hugh Laurie wcieli się w Eldona Chance'a, neuropsychiatrę sądowego z San Francisco, który uwikłał się w romans z femme fatale cierpiącą na różne zaburzenia osobowości, zanim dowiedział się, że jej były mąż jest niebezpiecznym detektywem z wydziału zabójstw. "Chance" ma być thrillerem psychologicznym, opowiadającym o człowieku wciąganym w niebezpieczny świat fałszywych tożsamości, policyjnej korupcji i chorób psychicznych.

Oprócz Hugh Lauriego w serialu grają Gretchen Mol ("Boardwalk Empire"), LisaGay Hamilton ("The Practice"), Paul Adelstein ("Private Practice"), Ethan Suplee ("My Name Is Earl") i Stefania LaVie Owen ("The Carrie Diaries"). Produkcję prowadzi Alexandra Cunningham ("Desperate Housewives"), debiut planowany jest jeszcze w tym roku. Hulu już zamówiło dwa sezony, składające się łącznie z 20 odcinków.

Z kolei 7 grudnia premierę będzie miało "Shut Eye", czarna komedia, której głównym bohaterem będzie Charlie Haverford (Jeffrey Donovan), zawodowy przekręciarz, który oficjalnie zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. W serialu grają także KaDee Strickland ("Private Practice"), Isabella Rossellini ("Alias"), Emmanuelle Chriqui ("Entourage"), Susan Misner ("The Americans"), Angus Sampson ("Fargo") i David Zayas ("Dexter").

Twórcami są Les Bohem, a także duet scenarzystów "Breaking Bad", Mark Johnson i Melissa Bernstein. Na razie Hulu zamówiło 10-odcinkowy sezon.

REKLAMA