10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime Story" (Fot. FX)

Rozdano TCA Awards, "The Americans" i "American Crime Story" wśród zwycięzców. Natalie Portman zagra w miniserialu HBO. Kyra Sedgwick pojawi się w nowym serialu ABC. A oprócz tego "The Mindy Project", "Czarna lista", "Sleepy Hollow" i nie tylko.

1. Rozdano TCA Awards, rządzą "The Americans" i "American Crime Story". Programem roku według amerykańskich krytyków zostało "American Crime Story", które też zgarnęło nagrodę dla najlepszego miniserialu i najlepszego występu w serialu dramatycznym (Sarah Paulson). Najlepszym serialem dramatycznym zostało "The Americans", a komediowym - "Black-ish". Nagrodę za najlepszy występ komediowy otrzymała Rachel Bloom ("Crazy Ex-Girlfriend"). Nagrodzono także "Mr. Robot" (najlepszy nowy program), "Making a Murderer" czy "Full Frontal with Samantha Bee". Pełną listę zwycięzców i nominowanych znajdziecie tutaj.

2. Nowe twarze w obsadzie "Sleepy Hollow". Rachel Melvin ("Awkward"), Oona Yaffe (uczestniczka MasterChef Junior) i Jerry MacKinnon ("Imperium") pojawią się w 4. sezonie "Sleepy Hollow".

3. Kyra Sedgwick w nowym serialu ABC. Kyra Sedgwick zagra jedną z głównych ról w serialu "Ten Days in the Valley", który zamówiło ABC (od razu 10 odcinków). Aktorka zagra Jane Sadler, przepracowaną producentkę telewizyjną i samotną matkę, której córka znika w środku nocy. Premiery serialu możemy się spodziewać latem przyszłego roku.

4. Natalie Portman w miniserialu HBO. Natalie Portman zagra główną rolę w miniserialu "We Are All Completely Beside Ourselves". Serial, który jest adaptacją książki Karen Joy Fowler, tworzy Marta Kauffman ("Przyjaciele", "Grace and Frankie"). Portman wcieli się w Rosemary Cooke, studentkę, która miała nietypowe dzieciństwo, ponieważ kiedy miała pięć lat, zaginęła jej siostra bliźniaczka.

5. Nowi aktorzy w "The Mindy Project". Bryan Greenberg i Rebecca Rittenhouse zagrają odpowiednio pielęgniarza i lekarkę w "The Mindy Project". W 5. sezonie ma się pojawić odcinek, pokazujący, co by było, gdyby Mindy była białym facetem. Plan jest taki, że tę drugą wersję Mindy zagra jakiś aktor, ale narratorką wciąż będzie Mindy Kaling.

6. Zdjęcia z pilota "The Exorcist". Galerię znajdziecie tutaj.

7. Dick Wolf tworzy serial o FBI. Dick Wolf przeprowadzi się z Chicago do Nowego Jorku. Jego nowy serial będzie opowiadać o agentach FBI i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będzie pierwszą produkcją z kolejnej większej serii.

8. Kevin Nealon w sitcomie "Man With a Plan". Kevin Nealon zagra starszego brata Matta LeBlanca w "Man With a Plan".

9. Joel Tobeck jako czarny charakter w "Ash vs Evil Dead". Nowy przeciwnik Asha nazywa się Baal i ma powiązania z Ruby (Lucy Lawless). W EW pojawiło się zdjęcie.

diabolical-demon-baal_0

10. Plakat na nowy sezon "Czarnej listy".

blacklist689

REKLAMA