Wielka przemiana w "Transparent". Trailer 3. sezonu

"Transparent" (Fot. Amazon)

"Transparent" powróci w tym roku nieco wcześniej, bo już we wrześniu, i na dzień dobry zaskoczy nas nową fryzurą Maury. Ale to będzie dopiero początek długiego procesu przemiany.

Podczas TCA Amazon podał daty premier kilku nowych projektów, w tym serialu Woody'ego Allena. To będzie intensywna jesień, ale przede wszystkim oczywiście możemy liczyć na to, co już jest dobrze znane i sprawdzone. Czyli "Transparent", powracający 23 września z kolejnym sezonem.

"W 3. sezonie ważny będzie motyw wychodzenia z muszli. Większość ludzi myśli, że zmiana płci to przemiana z mężczyzny w kobietę. Nie myśli się o tym w ten sposób, że przy urodzeniu komuś została przypisana niewłaściwa płeć" - powiedziała scenarzystka Our Lady J podczas panelu na TCA.

Zwiastun pokazuje, że Maura zmieni się w 3. sezonie fizycznie, będzie to jednak dość długi proces. Ale do zmian fizycznych to wszystko się nie sprowadza. Bohaterce przestanie się podobać to, że dzieci mówią do niej "Moppa". "A czemu po prostu nie mama?" - pyta w zwiastunie, co wywołuje oburzenie ze strony Shelly.

Na TCA scenarzyści zdradzili, że w 3. sezonie "Transparent" pojawią się flashbacki z 1958 roku. Zobaczymy w nich Maurę jako 12-letniego chłopca.

REKLAMA