10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

FOX chce zamówić dłuższy kolejny sezon "Z Archiwum X". Jesienią zobaczymy crossover "New Girl" i "Brooklyn 9-9". Harley Quinn może pojawić się w "Gotham". A oprócz tego "Imperium", "Lucyfer", "Wayward Pines" i nie tylko.

1. FOX chce zamówić dłuższy kolejny sezon "Z Archiwum X". FOX zdradził podczas TCA, że "Z Archiwum X" jeszcze wróci. Rozmowy z Chrisem Carterem, Davidem Duchovnym i Gillian Anderson już się rozpoczęły, a stacja ma nadzieję na więcej odcinków niż ostatnio. "Nie potrafię sobie wyobrazić pełnego sezonu, ale byłabym naprawdę szczęśliwa, gdybyśmy mogli dostać osiem do dziesięciu odcinków" - powiedziała Dana Walden z FOX-a.

2. Jesienią zobaczymy crossover "New Girl" i "Brooklyn 9-9". Dwa komediowe światy spotkają się 11 października. Oba odcinki zostaną wyemitowane obok siebie. Nie wiadomo, co będzie pretekstem do spotkania bohaterów z tych dwóch seriali, ale wiadomo, że będzie ono miało miejsce w Nowym Jorku.

3. Harley Quinn może pojawić się w "Gotham". Podczas TCA pytano ekipę "Gotham", czy jest szansa, że w serialu pojawią się Croc i Harley Quinn z "Suicide Squade". I jak najbardziej jest na to szansa, ale oczywiście byłaby tutaj mowa o młodszych wersjach bohaterów. Na pewno jednak nie zobaczymy ich w tym sezonie. Serial teraz będzie skupiał się na tym, jak powstawał mit Jokera, i to przede wszystkim dla tej postaci są wielkie plany na 3. i 4. sezon.

4. Co z 3. sezonem "Wayward Pines"? Na razie nie ma zamówienia na 3. sezon "Wayward Pines", ale Dana Walden z FOX-a powiedziała, że stacja zdecydowanie myśli o jego zamówieniu, a twórcy mają już wielkie plany.

5. Amy Schumer w serialach animowanych FOX-a. Amy Schumer jednego wieczoru ma użyczyć głosu w "Simpsonach", "Family Guyu" i "Bob's Burgers". We wszystkich trzech serialach usłyszymy ją 25 września.

6. Koniec darmowego Hulu. Hulu nie będzie już dostępne z darmo, w zamian za oglądanie reklam. Teraz za wersję z reklamami będzie trzeba płacić 7,99 dolarów miesięcznie, a za wersję bez reklam 11,99 dolarów.

7. HBO podaje datę premiery "High Maintenance". Nowa komedia wystartuje w piątek 16 września.

8. Spin-off "Imperium"? To możliwe. Producentka "Imperium" Ilene Chaiken powiedziała podczas panelu na TCA, że jest duża szansa na spin-off, możliwe, że z młodszymi wersjami Luciousa i Cookie. Przy okazji potwierdzono, że Taye Diggs ma być potencjalnym nowym facetem Cookie, a także zapowiedziano gościnny występ Mariah Carey, która wcieli się w supergwiazdę pracującą z Jamalem nad nowym utworem.

9. Taran Killam i Jay Pharoah nie wrócą jesienią w "Saturday Night Live". Taran Killam i Jay Pharoah opuszczą "SNL", oficjalnie dlatego, że zajmą się nowymi projektami. Killam mówi jednak, że nie ma pojęcia, co się stało, miał być w nowym sezonie i zwolniono go przed zakończeniem kontraktu.

10. Michael Imperioli pojawi się w 2. sezonie "Lucyfera". Michael Imperioli wcieli się w brata Lucyfera w nowym sezonie. A poza tym wypuszczono nowy plakat promujący serial.

lucek4567

REKLAMA