10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

0

CBS chce więcej niż 10 sezonów "The Big Bang Theory". Pierwsze spoilery z 5. sezonu "The Americans". Nowy "Star Trek" będzie dział się przed "Oryginalną serią". A oprócz tego "Homeland", "Lucyfer", "Stranger Things", "Pretty Little Liars" i nie tylko.

1. CBS chce więcej niż 10 sezonów "The Big Bang Theory". Przedstawiciele telewizji CBS powiedzieli dziennikarzom na TCA, że stacja chce pokazać ponad 10 sezonów "The Big Theory" i że są pewni, iż to się uda. "Będziemy pokazywać serial tak długo, dopóki wszyscy będą chcieli go oglądać. Mam nadzieję, że The Big Bang Theory będzie trwać w nieskończoność" - oznajmił Glenn Geller z CBS-u.

2. Pierwsze spoilery z 5. sezonu "The Americans". Producenci "The Americans" zdradzili, że mają wielkie plany co do Henry'ego, ciekawe rzeczy będą dziać się też z Paige. Stan będzie wysnuwał różne podejrzenia, serial nie zapomni też całkiem o Marcie. I na pewno powrócą Frank Langella i Margo Martindale jako Gabriel i Claudia. 5. sezon będzie składał się z 13 odcinków, a kolejny już tylko z 10. O ewentualnym spin-offie na razie nikt nie myśli.

3. "Zoo" z 3. sezonem. Telewizja CBS zamówiła 3. sezon serialu "Zoo". 2. sezon ma zakończyć się mocnym cliffhangerem.

4. Charisma Carpenter w obsadzie "Lucyfera". Charisma Carpenter pojawi się gościnnie w roli byłej Playmate, która skrywa tajemnicę.

5. Nowy "Star Trek" będzie dział się przed "Oryginalną serią". Bryan Fuller powiedział, że "Star Trek: Discovery" będzie dział się w klasycznym uniwersum, przed rebootem J.J. Abramsa, na dziesięć lat przed wydarzeniami z "Oryginalnej serii" (ale nie w czasie wojny romulańskiej). Główną bohaterką będzie kobieta, która będzie człowiekiem, ale nie będzie kapitanem. Produkcja ma ruszyć we wrześniu, więc niedługo poznamy obsadę.

6. Matt LeBlanc nie wie, czy wróci do "Top Gear". Matt LeBlanc był pytany na TCA - gdzie promował sitcom "Man with a Plan" - o dalsze plany związane z "Top Gear". Aktor powiedział, że w tym momencie nic nie wie na temat kolejnego sezonu i że o to, czy wróci, najlepiej pytać BBC.

7. Chloe Bridges powróci do "Pretty Little Liars". Chloe Bridges powróci w roli Sydney Driscoll w 7. sezonie "Pretty Little Liars".

8. Nowi aktorzy w ekipie "Homeland" na 6. sezon. Zdjęcia do 6. sezonu "Homeland" mają rozpocząć się za kilka dni. Do obsady dołączyli Patrick Sabongui, który zagra profesora prawa i zarazem adwokata społeczności muzułmańskiej w Stanach, i Hill Harper, którego zobaczymy w roli szefa personelu prezydent-elekt.

9. Pojawi się soundtrack "Stranger Things". Soundtrack ma zostać wypuszczony jeszcze w tym miesiącu.

10. Zapraszamy na naszego Instagrama. Na razie są tam dwa skromne zdjęcia ze spotkania z ekipą "The Get Down" (przy okazji: przedpremierowa recenzja już jest), ale za chwilę sezon na seriale ruszy pełną parą i będzie się działo znacznie więcej.