"Planujemy naszą największą ucieczkę". Nowa zapowiedź powrotu "Prison Break"

"Prison Break" (Fot. FOX)

0

"Prison Break" ma wielkie plany na nowy sezon. Zobaczcie materiał zza kulis powrotu kultowego serialu FOX-a, w którym wypowiadają się Wentworth Miller i Dominic Purcell.

"Prison Break wraca i planujemy naszą największą ucieczkę" - mówi Dominic Purcell w nowym zwiastunie serialu. FOX tym razem zabiera nas za kulisy "Prison Break" i pozwala wypowiedzieć się aktorom oraz twórcom. "Trudno sobie wyobrazić bardziej niebezpieczną sytuację, ale nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. Wydostanie się z więzienia to dopiero początek, musimy wydostać się przecież jeszcze z kraju" - wyjaśnia Wentworth Miller.

Rzeczywiście, "ożywiony" po latach Michael Scofield stanie przed największym wyzwaniem w historii serialu, bo tym razem wylądował w więzieniu w Jemenie. Pomogą mu bohaterowie, których dobrze znamy z poprzednich odsłon i którzy znów będą odgrywać podobne role co poprzednio. Dominic Purcell zapewnia widzów, że to wszystko będzie większe i jeszcze lepsze niż oryginalny "Prison Break".

Składający się z 9 odcinków nowy sezon "Prison Break" rozpocznie się kilka lat po rzekomej śmierci Michaela. Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies) wychowuje syna Michaela wraz ze swoim nowym mężem (Mark Feuerstein), ale pojawia się wiadomość, że Michael jednak może żyć. Razem z Lincolnem (Dominic Purcell), bratem Michaela, Sara zaczyna więc wprowadzać w życie ambitny plan ucieczki. W serialu mają także powrócić T-Bag (Robert Knepper), C-Note (Rockmond Dunbar), Sucre (Amaury Nolasco) i agent Kellerman (Paul Adelstein).

Premiera zaplanowana jest na początek 2017 roku.