10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

Znamy daty powrotu "Homeland" i "Billions". "Ray Donovan" ma zamówienie na 5. sezon. Nina Dobrev negocjuje powrót do "Pamiętników wampirów". A oprócz tego "Flash", "Supergirl", "The Big Bang Theory" i nie tylko.

1. Znamy datę powrotu "Homeland". Serial dostał też zamówienie na kolejne sezony. Showtime podał na TCA, że "Homeland" wróci 15 stycznia z 6. sezonem. Serial dostał także zamówienie na 7. i 8. sezon. Obsada ma wrócić na plan zdjęciowy jeszcze w sierpniu. Twórcy mówili o tym, co będzie dalej z Quinnem (te spoilery pojawiły się już kilka miesięcy wcześniej), a także zdradzili, że prezydent-elekt, wokół której osadzona będzie fabuła, ma w sobie mieć coś z Hillary Clinton i Donalda Trumpa.

2. Wiemy również, kiedy wraca "Billions". 2. sezon "Billions" będzie miał premierę 19 lutego.

3. "Ray Donovan" dostał 5. sezon. Showtime poinformował, że powstanie 5. sezon "Raya Donovana", który będzie składał się z 12 odcinków.

4. Szef telewizji Showtime raz jeszcze o końcu "Penny Dreadful". Podczas panelu na TCA David Nevins z Showtime'a raz jeszcze wyjaśniał, czemu nie powiedziano publiczności, że 3. sezon będzie finałowy. Nie chciał tego ponoć sam twórca serialu John Logan, który zawsze myślał o "Penny Dreadful" jako historii rozpisanej na trzy sezony.

5. Nie wiadomo, co dalej z "Roadies". Showtime nie podjął jeszcze decyzji na temat dalszych losów "Roadies" i Nevins w tej chwili nie wie, co się stanie z serialem. Na pewno jednak będzie wszystko wiadomo przed końcem 1. sezonu. Nie ma też na razie decyzji co do ewentualnego 2. sezonu "Dice'a".

6. Nina Dobrev negocjuje powrót do "Pamiętników wampirów". Mark Pedowitz, szef stacji CW, zdradził, że w finałowym sezonie "Pamiętników wampirów" prawdopodobnie zobaczymy znowu Ninę Dobrev. Aktorka negocjuje kontrakt.

7. Powstanie musicalowy crossover "Flasha" i "Supergirl". Fani "Glee", szykujcie się na prawdziwą bombę. W 2017 roku zobaczymy odcinek, w którym bohaterowie "Flasha" i "Supergirl" będą śpiewać.

8. Superbohater gej w serialu CW Seed. CW Seed ma w planach animowany serial "Freedom Fighters: The Ray", którego główny bohater jest gejem.

9. Dean Norris pojawi się gościnnie w "The Big Bang Theory". Znany z "Breaking Bad" aktor zagra w kilku odcinkach wojskowego z sił powietrznych, który zainteresuje się badaniami Leonarda i Howarda.

10. O "The Get Down" piszemy także na Newsweek.pl. W tekście znajdziecie krótkie fragmenty naszej rozmowy z Bazem Luhrmannem i jego ekipą. Te wywiady pojawią się jeszcze na Serialowej, są one jednak na tyle szczegółowe i zawierają tyle odniesień do fabuły, że postanowiliśmy poczekać aż cokolwiek obejrzycie.

getdown-newswe4

REKLAMA