7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Nashville" powróci w grudniu. Thomas Gibson wyrzucony z "Criminal Minds". James Wolk pojawi się w 2. sezonie "Billions". A oprócz tego "The Originals", "Supergirl" i nie tylko.

1. "Nashville" powróci w grudniu. Callie Khouri, twórczyni "Nashville", ogłosiła, że składający się z 22 odcinków 5. sezon będzie miał premierę w grudniu w CMT i w serwisie Hulu.

2. Thomas Gibson wyrzucony z "Criminal Minds". Thomas Gibson został zwolniony, po tym jak pokłócił się ze scenarzystą i zaczął go kopać na planie serialu. Początkowo miał zostać zawieszony na dwa odcinki, ostatecznie wyrzucono go całkiem z serialu. Jeszcze nie wiadomo, w jaki sposób zostanie pożegnana jego postać.

3. James Wolk pojawi się w 2. sezonie "Billions". James Wolk dostał gościnną rolę w "Billions". Zagra młodego miliardera z branży nowych technologii.

4. Katie Findlay w obsadzie "Man Seeking Woman". Znana z "How to Get Away with Murder" Katie Findlay wcieli się w nową miłość Josha w 3. sezonie "Man Seeking Woman".

5. Keahu Kahuanui pojawi się w "The Originals". Keahu Kahuanui, którego możecie kojarzyć z "Teen Wolfa", zagra nowego chłopaka Josha. Co ciekawe, ta postać będzie człowiekiem.

6. Kevin Smith wyreżyseruje odcinek "Supergirl". Kevin Smith stanie za kamerą w 2. sezonie "Supergirl". Na razie nie podano, który odcinek wyreżyseruje.

7. A poza tym czytajcie nasz wywiad z Bazem Luhrmannem i spółką! Reżyser "Moulin Rouge!" i "The Get Down" jest niezwykłym człowiekiem, a my spędziliśmy w jego towarzystwie w Londynie znacznie więcej czasu niż zazwyczaj spędza się z gwiazdami na podobnych imprezach. To była szalona, pełna emocji - ale i ciekawych faktów - rozmowa, którą polecamy, zwłaszcza jeśli już widzieliście choć jeden odcinek "The Get Down".

REKLAMA