7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Twórczyni "Jessiki Jones" mówi, jak się zmieni przeciwnik w 2. sezonie. Thomas Gibson zamierza pozwać ekipę "Criminal Minds". Jennifer Lopez zagra narkotykową królową w filmie HBO. A oprócz tego "Imperium", "Timeless", "The Good Place" i nie tylko.

1. Kto będzie przeciwnikiem Jessiki Jones w 2. sezonie? Twórczyni "Jessiki Jones" Melissa Rosenberg, zapytana o antagonistę w 2. sezonie serialu, odpowiedziała, że może ich być więcej niż jeden. "Nikt nigdy nie pobije Davida Tennanta jako Kilgrave'a, więc nie będziemy znów robić tego samego. Powtarzanie tego, co już było, to największy możliwy błąd" - stwierdziła Rosenberg.

2. Thomas Gibson pozwie ekipę "Criminal Minds". Thomas Gibson planuje pozwać producentów "Criminal Minds", po tym jak został zwolniony za agresywne zachowanie w stosunku do jednego ze scenarzystów.

3. Tiya Sircar pojawi się w "The Good Place". Tiya Sircar dostała rolę powracającą w nowej komedii NBC. Szczegóły na razie są trzymane w tajemnicy.

4. Jennifer Lopez w roli narkotykowej królowej w filmie HBO. Jennifer Lopez zagra Griseldę Blanco, narkotykową królową z lat 70. i 80. - kobietę, dzięki której do Stanów docierały dostawy kokainy z Kolumbii od Pablo Escobara.

5. Rosie O'Donnell pojawi się ponownie w "Mamuśce". Rosie O'Donnell znów się wcieli w Jeanine, byłą dziewczynę Bonnie.

6. Sean Maguire w ekipie "Timeless". Znany z "Once Upon a Time" Sean Maguire pojawi się w nowym serialu "Timeless" w roli Iana Fleminga, pisarza, który stworzył postać Jamesa Bonda.

7. Plakaty 3. sezonu "Imperium", a na nich Lucious i Cookie.

empire01

empire02

REKLAMA