8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gilmore Girls" (Fot. Netflix)

0

Robert Downey Jr. i twórca "Detektywa" mają zrobić razem serial dla HBO. Szef Netfliksa wyjaśnia, czemu wypuści cały sezon "Gilmore Girls" naraz. Geoffrey Rush zagra w pierwszym serialu National Geographic. A oprócz tego "Z Nation", "Downton Abbey" i nie tylko.

1. Twórca "Detektywa" ma zrobić nowy serial dla HBO. W głównej roli Robert Downey Jr. Nie wiadomo, co z 3. sezonem "Detektywa", ale pojawiły się informacje, że jego twórca Nic Pizzolatto i Robert Downey Jr. prowadzą rozmowy na temat nowego serialu. Jego bohaterem miałby być Perry Mason, adwokat znany z książek, a także kilku telewizyjnych wcieleń, przede wszystkim tego z lat 50. i 60. (grał go Raymond Burr).

2. Szef Netfliksa wyjaśnia, czemu wypuści cały sezon "Gilmore Girls" naraz. Amy Sherman-Palladino nie chciała, aby całe nowe "Gilmore Girls" zostało wypuszczone naraz, Netflix jednak zrobi to i tak po swojemu. Dlaczego? Ted Sarandos z Netfliksa wyjaśnia, że nie było innej możliwości. "Gdybyśmy nie wypuścili całości naraz, fani by nas zabili" - oznajmił ze śmiechem.

3. Geoffrey Rush w pierwszym serialu National Geographic. National Geographic Channel tworzy swój pierwszy serial, zatytułowany "Genius". Geoffrey Rush zagra w nim Alberta Einsteina, w młodszą wersję wcieli się Johnny Flynn. Serial planowany jest jako antologia - co sezon inny geniusz.

4. Michelle Dockery o potencjalnym filmie z bohaterami "Downton Abbey". Michelle Dockery powiedziała, że to na pewno jeszcze nie koniec "Downton Abbey" i że potencjał na film jej zdaniem jak najbardziej jest.

5. Koniec "The Nightly Show". Comedy Central skasowało "The Nightly Show with Larry Wilmore". Ostatni odcinek zaplanowany jest na czwartek.

6. Netflix zamawia 2. sezon "Last Chance U". Netflix zamówił 2. sezon sportowego dokumentu "Last Chance U". Reżyserować dalej będzie Greg Whiteley.

7. Valerie Vale na pierwszym zdjęciu z "Gotham". W TVLine pojawiło się zdjęcie Jamie Chung, która wcieli się w Valerie Vale.

gotham-first-look-jamie-chung

8. Plakat promujący 3. sezon "Z Nation". A na plakacie stylowy Alvin Murphy.

NUP_169843_0191.JPG