Co w 3. sezonie "The Affair"? Maura Tierney ujawnia pierwsze spoilery

"The Affair" (Fot. Showtime)

Aktorka z "The Affair" ujawniła, że w 3. sezonie czeka nas sporo zmian, a czwórkę głównych bohaterów spotkamy w nowych sytuacjach. Spoilery, proszę państwa, również z finału 2. sezonu.

Maura Tierney w rozmowie z "Entertainment Weekly" zdradziła ciekawe informacje na temat 3. sezonu "The Affair". W serialu zmieni się bardzo dużo, przede wszystkim dlatego, że już na dzień dobry czeka nas przeskok czasowy. Czyli nie dowiemy się od razu, co się działo po cliffhangerze z finału 2. sezonu.

- 3. sezon rozpoczyna się trzy lata później, więc trochę czasu minęło. Poruszamy się po osi czasu w tę i z powrotem - czasem jest to półtora roku później, czasem trzy lata później. U każdego z nich trochę się zmieniło, Helen jest w nowym związku, a Noah tak jakby rozpoczyna nowy związek - mówi Maura Tierney.

O nowej dziewczynie Noaha wiadomo, że nazywać się będzie Juliette Le Gall i że zagra ją francuska aktorka Irène Jacob. To będzie pełna tajemnic kobieta, która ucieka przed przeszłością. Twórczyni "The Affair" Sarah Treem zdradziła na TCA, że Juliette będzie kolejną - piątą już - bohaterką, której punkt widzenia poznamy w serialu.

A te postacie, które już dobrze znamy, dalej będą mierzyć się z konsekwencjami swoich czynów, również tych z przeszłości. Serial wróci do tej feralnej nocy, kiedy zginął Scott. Jak mówi Maura Tierney, wszyscy odegrali w tym jakąś rolę - Alison go popchnęła, Cole nie chciał, żeby się rozstali, Noah pozwolił Helen prowadzić. To nie jest tylko wina Helen, dlatego wszyscy będą wciąż mierzyć się z konsekwencjami tego, co się stało.

"The Affair" wraca 20 listopada, a Sarah Treem już wcześniej mówiła, że ma plan na cztery sezony serialu.

REKLAMA