Prawie jak stary horror. Campowy teaser 6. sezonu "American Horror Story"

"American Horror Story" (Fot. FX)

6. sezon "American Horror Story" ma nowy teaser, utrzymany w stylistyce horroru retro. Zobaczcie, jak wygląda trolling w klimatycznej oprawie.

Telewizja FX wypuściła nowy teaser 6. sezonu "American Horror Story", znów zupełnie inny niż poprzednie i zawierający dobrze znajomy pytajnik. Nosi tytuł "Blind Date" i widzimy w nim kobietę ubraną jak w starym filmie, która teatralnie krzyczy, wciągana do wody przez zielonego potwora. Niespodzianką jest to, co się dzieje na końcu tej krótkiej sceny.

Problem w tym, że nie wiemy, czy ma to jakikolwiek związek z motywem przewodnim 6. sezonu "American Horror Story". Szef telewizji FX John Landgraf wyjaśnił na panelu TCA, że w tym roku serial jest promowany inaczej niż zwykle. Nie wiemy, o czym będzie nowy sezon, a teasery celowo nas zwodzą. Jak powiedział Landgraf, stworzono wiele różnych trailerów dla hipotetycznych sezonów "American Horror Story", w różnych gatunkach i różnych miejscach. Jedne z nich rzeczywiście dotyczą tego sezonu, cała reszta jest po to, aby wodzić widzów za nos.

Serial wraca 14 września, a do tego czasu zapewne czeka nas więcej takiego klimatycznego trollingu. Jakiś czas temu co prawda wyciekły z planu zdjęcia, sugerujące, że w 6. sezonie "American Horror Story" przeniesiemy się do XVI wieku, do kolonii Roanoke, ale tak naprawdę nie wiemy, na ile ma to związek z tegorocznym motywem przewodnim.

REKLAMA