7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

Connor Jessup w 3. sezonie "American Crime". Pastor Ted powróci do "Pretty Little Liars". "Victoria" z premierą jeszcze w sierpniu. A oprócz tego "Inside Amy Schumer", "Quantico", "Criminal Minds" i nie tylko.

1. Connor Jessup w 3. sezonie "American Crime". Connor Jessup powróci w nowym sezonie "American Crime", a szczegóły jego roli - podobnie jak wszystkich - pozostają na razie tajemnicą.

2. Pastor Ted powróci do "Pretty Little Liars". Pastor Ted (Ed Kerr) pojawi się w drugiej połowie 7. sezonu "Pretty Little Liars".

3. Thomas Gibson założył sobie konto na Twitterze. Thomas Gibson, który został wyrzucony z "Criminal Minds" za kopnięcie scenarzysty, dziękuje swoim fanom za wsparcie i obiecuje, że będzie informował o rozwoju sytuacji.

4. Koniec "Inside Amy Schumer"? Amy Schumer, komentując aferę ze scenarzystą Kurtem Metzgerem, który rzucił kontrowersyjne uwagi o gwałcie, napisała, że go nie wyrzuciła z programu. Czemu? Bo program już nie powstaje, więc nie ma w tej chwili żadnych scenarzystów. Co jest o tyle ciekawe, że Comedy Central zamówiło 5. sezon.

5. "Victoria" z premierą jeszcze w sierpniu. 28 sierpnia w brytyjskiej telewizji ITV wystartuje nowy serial "Victoria", w którym główną rolę gra Jenna Coleman. Pierwszy odcinek będzie 90-minutowy.

6. Arnold Vosloo zagra w "Boschu". Znany z "24 godzin" Arnold Vosloo dostał rolę powracającą w "Boschu". Zagra byłego gliniarza, który mógł podrzucić fałszywe dowody przeciwko Boschowi.

7. Russell Tovey w 2. sezonie "Quantico". Russell Tovey pojawi się w "Quantico", a poniżej możecie go zobaczyć na zdjęciu z Priyanką Choprą i Aarónem Díazem. Zdjęcie pochodzi z 2. odcinka.

quantico-season-2-russell-tovey-1

REKLAMA