Dzieciaki ze "Stranger Things" mają talent! Serialowy Dustin śpiewa jak gwiazda Broadwayu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Dzieciaki ze "Stranger Things" są niesamowite. Gaten Matarazzo ma głos rodem z Broadwayu, serialowa Eleven wymiata w repertuarze Amy Winehouse, a odtwórca roli Mike'a potrafi zagrać Nirvanę.

W "Stranger" Things" Gaten Matarazzo gra Dustina, chłopca, z którego wady wymowy nabijają się złośliwi starsi koledzy. W rzeczywistości to niezwykle utalentowany młody aktor, który ma wielki głos i potrafi nim operować niczym doświadczona gwiazda Broadwayu.

I to nie przypadek - zanim Gaten pojawił się w serialu Netfliksa, grał na Broadawyu, najpierw w przedstawieniu "Priscilla Queen of the Desert", a później w "Les Misérables" jako Gavroche. Na kanale Theatermania znajdziecie krótki filmik sprzed dwóch lat z 11-letnim wówczas Gatenem. Chłopak oprowadził ekipę po teatrze, opowiedział o swojej pracy i zdradził, jakie role jeszcze mu się marzą (upiór w operze!).

Co ciekawe, niemal cała młoda obsada "Stranger Things" ma talent muzyczny. Millie Bobby Brown, czyli serialowa Jedenastka, ma kanał youtube'owy, na który wrzuca swoje covery znanych utworów. Poniżej możecie zobaczyć "Imagine" Johna Lennona" i "You Know I’m No Good" Amy Winehouse w jej wykonaniu.A na deser jeszcze Finn Wolfhard, czyli serialowy Mike, i krótki fragment "Lithium" Nirvany, zagrany o poranku.

REKLAMA