Lea Michele w nowym zwiastunie 2. sezonu "Scream Queens". Znowu jest dziwnie!

"Scream Queens" (Fot. FOX)

W 2. sezonie "Scream Queens" nie zabraknie Hester, granej przez Leę Michele. Zobaczcie, co teraz porabia ta nietypowa dziewczyna.

W nowym sezonie "Scream Queens" z uniwersyteckiego kampusu przeniesiemy się do prywatnego szpitala, należącego do Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis). Ewidentnie przeprowadzane są w nim mrożące krew w żyłach eksperymenty na pacjentach, ale oficjalna wersja głosi, że była pani dziekan postawiła sobie za cel pomaganie ludziom, którzy stanowią szczególnie trudne przypadki medyczne. Razem z nią pracuje trójka dobrze nam znanych studentek - Chanel i jej przyjaciółki - które starają się dalej trzymać fason, mimo że są spłukane i musiały wziąć się do roboty.

Dotychczasowe zwiastuny 2. sezonu "Scream Queens" skupiały się na Chanelkach, byłej pani dziekan i dwóch doktorach, granych przez Taylora Lautnera i Johna Stamosa, teraz wreszcie możemy rzucić okiem na Hester. Lea Michele wrzuciła na Twittera nowy zwiastun, w którym widzimy ją w masce Hannibala Lectera.

W serialu mają się jeszcze pojawić Cecily Strong, Colton Haynes, James Earl, Keke Palmer, Niecy Nash i Glen Powell. "Scream Queens" powraca 20 września.

REKLAMA