Koniec "Inside Amy Schumer"? Twórczyni serialu wyjaśnia zamieszanie

"Inside Amy Schumer" (Fot. Comedy Central)

0

Amy Schumer wrzuciła wczoraj tweeta, z którego wynikało, że to już może być koniec jej serialu na Comedy Central. Okazuje się jednak, że panika była niepotrzebna.

Amy Schumer, komentując aferę ze scenarzystą swojego serialu Kurtem Metzgerem, który rzucił kontrowersyjne uwagi o gwałcie, napisała, że go nie wyrzuciła z programu. Czemu? Bo program już nie powstaje, więc nie ma w tej chwili żadnych scenarzystów.

Jej tweet był o tyle ciekawy, że Comedy Central zamówiło przecież 5. sezon "Inside Amy Schumer". Pojawiły się więc zrozumiałe pytania, czy program jednak zniknie całkiem z anteny, a jeśli tak to dlaczego. Okazuje się, że nie. Amy Schumer dołączyła po prostu do grona komików, którzy tworzą kolejne sezony swoich seriali, kiedy akurat mają na to czas. Komiczka wyjaśniła na Twitterze, że teraz jest w trasie, prezentuje swój stand-up i wciąż ma w planach 5. sezon "Inside Amy Schumer". Ale nie zobaczymy go w "dającej się przewidzieć przyszłości", ponieważ autorka jest zajęta w tej chwili czym innym.

Jeśli jesteście ciekawi, gdzie można zobaczyć Amy na żywo, tutaj znajdziecie całą trasę. Na przełomie sierpnia i września komiczka jest w Europie! Potem USA, Australia, Nowa Zelandia i sylwester w Nowym Orleanie. Nic dziwnego, że "Inside Amy Schumer" na razie zostało odłożone na półkę.