7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Crazy Ex-Girlfriend" (Fot. CW)

0

Brittany Snow w 2. sezonie "Crazy Ex-Girlfriend". "Straceni chłopcy" idą do telewizji. New Kids on the Block pojawi się gościnnie w "Fuller House". Play wprowadza telewizję mobilną. A oprócz tego "Shameless", "Supergirl" i nie tylko.

1. Brittany Snow w 2. sezonie "Crazy Ex-Girlfriend". Brittany Snow zagra Annę, dziewczynę z Los Angeles, która zajmuje się zawodowo urodą i namiesza trochę w życiu Rebeki. Tak oto Rachel Bloom zapowiedziała pojawienie się Brittany w serialu.

2. "Straceni chłopcy" idą do telewizji. Rob Thomas ("Weronika Mars", "iZombie") stworzy dla telewizji CW serialową wersję filmu "The Lost Boys" z 1987 roku. To komediowy horror, opowiadający o chłopakach walczących z gangiem nastoletnich wampirów. Thomas już zaplanował składającą się z siedmiu sezonów antologię - co sezon będzie nowa dekada i nowi bohaterowie, a wszystko zacznie się w 1967 roku.

3. Susan Sullivan w "The Real O'Neals". Susan Sullivan pojawi się w 2. sezonie "The Real O'Neals" w roli matki wicedyrektora Murraya.

4. New Kids on the Block pojawi się gościnnie w "Fuller House". Zespół New Kids on the Block zagra w "Fuller House" w urodziny D.J.

5. June Squibb w 7. sezonie "Shameless". Znana z "Nebraski" June Squibb pojawi się w roli silnej 80-latki, która od zawsze sprawuje rządy w Southside Chicago.

6. Play wprowadza mobilną telewizję. Sieć komórkowa Play udostępniła swoim klientom usługę telewizyjną o nazwie Play Now. W ramach abonamentu możecie oglądać m.in. kanały History, BBC Lifestyle i MTV Music, dostępne są też płatne pakiety w cenach od 5 do 20 zł miesięcznie. Szczegóły tutaj.

7. Lynda Carter na planie "Supergirl". Lynda Carter pojawi się w 2. sezonie "Supergirl" w roli pani prezydent. Oto pierwsze zdjęcie z planu.

Met a wonderful woman today @reallyndacarter

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Melissa Benoist (@melissabenoist)