6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

"Flash" (Fot. CW)

0

We "Flashu" pojawi się aktorka z "Fargo". Yael Grobglas zagra w "Crazy Ex-Girlfriend". Ciekawe foty z planu 2. sezonu "Scream Queens". A oprócz tego "Pozostawieni", "Code Black" i nie tylko.

1. We "Flashu" pojawi się Magenta. Znana z "Fargo" Joey King pojawi się gościnnie w październiku we "Flashu" w roli Magenty, nastolatki, która ma moce pozwalające kontrolować metal. Dziewczyna była przyjaciółką Wally’ego Westa z dzieciństwa, z czasem jednak przemieniła się w czarny charakter.

2. Nick Frost w stałej obsadzie "Into the Badlands". Nick Frost dołączył do stałej obsady "Into the Badlands". Zagra faceta, który jest na bakier z moralnością i zawsze szuka sposobu, żeby szybko coś zyskać. Ten człowiek będzie zaskakującym nowym sojusznikiem Sunny'ego.

3. Ciekawe foty z planu 2. sezonu "Scream Queens". Pojawiły się zdjęcia z 2. sezonu "Scream Queens", które wyraźnie sugerują ślub jednej z głównych bohaterek.

4. Yael Grobglas zagra w "Crazy Ex-Girlfriend". Znana z "Jane the Virgin" Yael Grobglas pojawi się gościnnie w "Crazy Ex-Girlfriend" w roli młodej dynamicznej bizneswoman, która coś zmieni w życiu Rebeki.

5. Katja Herbers z rolą powracającą w "Pozostawionych". Znana z serialu "Manhattan" Katja Herbers zagra w 3. sezonie "Pozostawionych". Szczegóły jej roli pozostają tajemnicą.

6. Rob Lowe w serialu "Code Black". Rob Lowe zagra nowego lekarza, a jego zdjęcie zawdzięczamy serwisowi TVLine.

rob-lowe-code-black

REKLAMA