Nowy teaser "American Horror Story", a w nim sugestia, że wszystko się ze sobą łączy

"American Horror Story" (Fot. FX)

Fani "American Horror Story" od dawna poszukują połączeń pomiędzy wszystkimi sezonami. Nowy teaser sugeruje, że może w tym chodzić o coś więcej niż sądziliśmy. Albo jest kolejną zmyłką.

Telewizja FX wypuściła nowy teaser 6. sezonu "American Horror Story". Tym razem nie ma kolejnego - fałszywego bądź prawdziwego - motywu przewodniego, jest coś ciekawszego. Ryan Murphy zabrał nas w krótką podróż do poprzednich sezonów, ale nie wiemy, czy chciał nam zasugerować ich połączenie, czy tylko jeszcze bardziej nas strollować.

Hasło "Murder. Madness. Magic. Misfits. Mayhem… Mystery?" prezentuje się atrakcyjnie, pytanie, co za nim stoi. W internecie nie brak teorii, że w 6. sezonie "American Horror Story" cała historia zatoczy pełne koło i zostanie wyjaśnione, jak wszystkie sezony są ze sobą związane.

Kilka tygodni temu TMZ wypuścił zdjęcia z planu, sugerujące, że w 6. sezonie "American Horror Story" przeniesiemy się do XVI wieku, do kolonii Roanoke, której mieszkańcy w tajemniczy sposób zniknęli, zostawiając tylko wyryty na płocie napis "CROATOAN". To jednak wciąż spekulacje, tak naprawdę nie wiemy, o co w tym chodzi i czy rzeczywiście nowy sezon będzie dział się w tak odległej przeszłości.

"American Horror Story" powraca z 6. sezonem 14 września.

REKLAMA