6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

0

Ashley Rickards w obsadzie "Flasha". Critics' Choice Awards przeniesione na grudzień. Amy Sherman-Palladino nie widziała 7. sezonu "Gilmore Girls". A oprócz tego "Blindspot", "American Horror Story" i nie tylko.

1. Ashley Rickards w obsadzie "Flasha". Znana z "Awkward" Ashley Rickards pojawi się w roli czarnego charakteru zwanego The Top (w komiksie ta postać była facetem).

2. Critics' Choice Awards przeniesione na grudzień. Tegoroczna gala odbędzie się 11 grudnia, a prowadzącym znów będzie T.J. Miller z "Doliny Krzemowej".

3. Co z "In The Club" i "The Syndicate" telewizji BBC? BBC nie wciąż nie podjęło decyzji w sprawie seriali "In the Club" i "The Syndicate". Oba jeszcze mają szansę wrócić.

4. Amy Sherman-Palladino nie widziała 7. sezonu "Gilmore Girls". Amy Sherman-Palladino wciąż nie obejrzała 7. sezonu "Gilmore Girls". Planując nowy sezon, pytała po prostu znajomych, którzy go widzieli, czy nie widzą przeszkód, żeby rozwinąć taki a taki wątek. W jednym przypadku musiała zrezygnować ze swojego pomysłu, bo w 7. sezonie było coś, co rzeczywiście stanowiło przeszkodę. Sherman-Palladino nie zdradziła jednak, o co chodzi.

5. Archie Panjabi w 2. sezonie "Blindspot". Archie Panjabi wróciła do telewizji, a jej bohaterka w "Blindspot" nosi kozaki jak Kalinda.

blindspot56

6. Nowy plakat na 6. sezon "American Horror Story". Tym razem mamy rogaty plakat. Serwis EW zastanawia się, czy w 6. sezonie pojawi się wątek z Minotaurem z "Coven", czy może chodziło tylko o to, jak róg zamienia się w pytajnik.

ahs6_forew1marked