7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Cobie Smulders w "Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

Netflix szykuje serial dla fanów "Jak poznałem waszą matkę". "The Jim Gaffigan Show" kończy się po dwóch sezonach. Katie Stevens z "Faking It" zagra w pilocie telewizji Freeform. A oprócz tego "New Girl", "Flash" i nie tylko.

1. Koniec "The Jim Gaffigan Show" po dwóch sezonach. Z TV Land zniknie "The Jim Gaffigan Show". Jim Gaffigan i jego żona wyjaśnili na Twitterze, że to decyzja, którą podjęli wspólnie.

2. Cobie Smulders w nowym sitcomie Netfliksa. Netflix zamówił składający się z 8 odcinków serial komediowy "Friends From College" w niesamowitej obsadzie. Pojawią się w nim Cobie Smulders, Keegan-Michael Key, Fred Savage, Nat Faxon. Twórcą jest Nick Stoller ("The Grinder"). Serial opowiadać będzie o grupce znajomych z Harvardu, którzy teraz zbliżają się do czterdziestki i przeżywają sukcesy i porażki, pakują się w skomplikowane relacje i balansują pomiędzy dorosłym życiem a nostalgią związaną z przeszłością.

3. Joey King jako Magenta we "Flashu". Aktorka, którą możecie kojarzyć z "Fargo", wrzuciła takie oto zdjęcie z 3. sezonu "Flasha".

4. Katie Stevens w pilocie telewizji Freeform. Znana z "Faking It" Katie Stevens zagra specjalistkę od social media w pilocie "Issues", serialu o nowojorskim magazynie, inspirowanym historią Joanny Coles, naczelnej "Cosmopolitan".

5. Sarah Steele w serialu "Bull". Znana z roli Marissy w "Żonie idealnej" Sarah Steele pojawi się gościnnie w nowej produkcji CBS zatytułowanej "Bull". Zagra prowadzącą podcast w stylu "Serial".

6. Benito Martinez w 3. sezonie "American Crime". Benito Martinez dołączył do obsady 3. sezonu "American Crime". Aktora widzieliśmy już w dwóch poprzednich sezonach.

7. Plakat na 6. sezon "New Girl". Serial wraca 20 września.

new-girl456

REKLAMA