Gwiazdy "Gry o tron" zapowiadają wyjątkowo mroczny i posępny sezon

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Wydaje Wam się, że "Gra o tron" zawsze była mrocznym serialem? To jeszcze możecie się zdziwić! Kit Harington i Maisie Williams twierdzą, że przed nami wyjątkowo posępny sezon.

W "Grze o tron" nadeszła zima, co oznacza mrok, mrok i jeszcze więcej mroku. Tak przynajmniej zapewnia Kit Harington, który rozmawiał z The Hollywood Reporter głównie o 6. sezonie i swojej nominacji do Emmy. Ale nie zabrakło też pytania o to, co przed nami.

- Myślę, że będzie teraz bardzo posępnie, zanim nastąpi szczęśliwe zakończenie - jeśli w ogóle nastąpi. Jeśli w ogóle będzie jakiś rodzaj zwycięstwa czy heroiczny moment dla Jona i wszystkich innych. Myślę, że serial stanie się naprawdę mroczny, zanim będzie lepiej. W tym sezonie możemy zobaczyć Białych Wędrowców i ich armię wchodzącą do gry. (...) Myślę, że to całe "zima w końcu nadeszła" oznacza naprawdę złe czasy dla wszystkich - powiedział aktor.

Maisie Williams napisała to samo na Twitterze, tylko w trochę innym stylu, jak na 19-letnią dziewczynę przystało. Aktorka przeczytała scenariusze 7. sezonu i twierdzi, że nic nas nie przygotuje na to, co się będzie działo.

"Gra o tron" wróci z 7. sezonem latem 2017 roku. Przesunięcie wynika stąd, że w serialu nadeszła zima, w związku z czym zdjęcia zostały opóźnione.