Finał 6. sezonu "The Walking Dead" bez cenzury. Ile dokładnie padło przekleństw?

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

Nieocenzurowana wersja sceny z Neganem z finału 6. sezonu "The Walking Dead" pojawiła się właśnie na DVD. I już wiemy, z ilu dokładnie przekleństw zostaliśmy obrabowani.

Finał 6. sezonu "The Walking Dead" był kontrowersyjny, ale nie dlatego, że ktoś w nim przeklinał. Pod tym względem serial był, jest i będzie ugrzeczniony - w telewizji AMC wolno pokazywać najbardziej brutalne sceny, jakie tylko można sobie wyobrazić, ale jeden fuck czy nie daj Boże naga pierś poskutkowałyby karami finansowymi. Efekt jest taki, że oto pojawił się Negan, komiksowy bohater, który słynie z tego, że bardzo dużo przeklina, i jedyne, co mógł powiedzieć, to marne "damn!".

Na szczęście jednak scena z wielkim wejściem Negana pojawiła się w wydaniu DVD, które w USA będzie dostępne już dzisiaj. Zdaniem redaktora serwisu TV Guide, który już tę scenę widział, Jeffrey Dean Morgan błyszczy jako Negan właśnie wtedy, kiedy jego bohater może popisać się barwniejszym językiem.

TV Guide podliczyło wszystkie przekleństwa, jakie pojawiły się w ciągu nieocenzurowanych dziesięciu minut z Neganem, i wyszła naprawdę szalona liczba. "Damn" i "shit" w kilku odmianach pojawiają się także w tej wersji, która była pokazana w telewizji, ale cała reszta jest tylko na DVD. Oto, z ilu dokładnie przekleństw zostaliśmy obrabowani w finale 6. sezonu "The Walking Dead:

F–-: 3
F–-ing: 15
F–-ed: 2
F–-er: 1
Motherf–-ing: 1
Sh–: 7
Sh–ty: 1
Sh–load: 1
Damn: 1

"The Walking Dead" wraca 23 października w Stanach Zjednoczonych i dzień później w Polsce. Twórcy obiecują, że pierwsze, co zrobią, to powiedzą nam, kto padł ofiarą Negana.