7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Sarah Paulson w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Joseph Fiennes w obsadzie "The Handmaid's Tale". W "Fuller House" pojawią się dwie kolejne osoby z przeszłości D.J. A oprócz tego "Modern Family", "Outcast" i nie tylko.

1. Sarah Paulson w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Sarah Paulson wcieli się w legendarną aktorkę Geraldine Page w serialu "Feud", opowiadającym o słynnych aktorskich pojedynkach.

2. Joseph Fiennes w obsadzie "The Handmaid's Tale". Joseph Fiennes dostał główną rolę męską w "The Handmaid's Tale", nowym serialu Hulu. Zobaczymy go w roli komandora Freda Waterforda, założyciela totalitarnej Republiki Gileadzkiej, w której umiejscowiona jest fabuła.

3. Amazon tworzy serialową "Infiltrację". Oscarowy film Martina Scorsese zamieni się w serial, którego akcja będzie dziać się w Chicago. Poza tym wszystko po staremu - z jednej strony zobaczymy policjanta, wnikającego w szeregi gangu, a z drugiej gangstera, który infiltruje policję.

4. W "Fuller House" pojawią się dwie kolejne osoby z przeszłości D.J. W "Fuller House" pojawić się mają Nelson Burkhard (bogaty były chłopak D.J., grał go Jason Marsden) i Kathy Santoni (nieznośna dziewucha ze szkoły, w którą wcielała się Anne Marie McEvoy). Obie postacie zostaną zagrane przez nowych aktorów.

5. Madeleine McGraw awansowana do stałej obsady "Outcast". Madeleine McGraw, która gra córeczkę Kyle'a, będzie w stałej obsadzie serialu "Outcast" w 2. sezonie.

6. Ryan Michelle Bathe w obsadzie "This Is Us". Ryan Michelle Bathe dostała rolę powracającą w "This Is Us". Zagra nową przyjaciółkę Rebeki (Mandy Moore) i Jacka (Milo Ventimiglia).

7. Prawie wszyscy dorośli na plakacie 8. sezonu "Modern Family". Serial wraca 21 września.

modern567

REKLAMA