6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Eva Longoria pojawi się gościnnie w "Jane the Virgin". Connie Britton już nie będzie w stałej obsadzie "Nashville". Bob Odenkirk pisze komediowe wspomnienia. A oprócz tego "Ash kontra martwe zło", "Underground" i nie tylko.

1. Eva Longoria pojawi się gościnnie w "Jane the Virgin". Eva Longoria wpadnie do Marbelli w 3. sezonie "Jane the Virgin". Jaime Camil już ją zapowiedział na Instagramie.

Guess who is checking into the Marbella Hotel this Season? #JaneTheVirgin

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jaime Camil (@jaimecamil)

2. "Survivor's Remorse" z 4. sezonem. Telewizja Starz zamówiła 4. sezon. "Survivor's Remorse". Serialowi z sezonu na sezon rośnie oglądalność, co ostatnio poskutkowało przenosinami do niedzielnej ramówki.

3. Connie Britton już nie będzie w stałej obsadzie "Nashville". Connie Britton pojawi się mniej więcej w połowie z 22 odcinków 5. sezonu "Nashville". Serial wraca 5 stycznia 2017, ale nie w ABC, tylko już w CMT.

4. Nowe twarze w 2. sezonie "Underground". Do obsady "Underground" dołączyły Aisha Hinds (zagra Harriet Tubman) i Jasika Nicole (wcieli się w abolicjonistkę o imieniu Georgia). Z kolei Amirah Vann, czyli Ernestine, została awansowana do stałej obsady.

5. Bob Odenkirk pisze komediowe wspomnienia. Bob Odenkirk napisze książkę z osobistymi esejami, w których w komediowy sposób opowie o swoim życiu i karierze.

6. Patriotyczny i krwawy plakat 2. sezonu "Ash vs Evil Dead".

Ash-vs-Evil-Dead-Patriot-Poster

REKLAMA